Українська команда перемогла на чемпіонаті світу серед ветеранів за версією ФІМБА

0
В Орландо завершився чемпіонат світу серед ветеранів за версією ФІМБА.

Українська жіноча команда «Ледіс Легіон» у категорії 30+ перемогла в фіналі команду Чилі – 59:43 і здобула чемпіонський титул.

ladies_legion_310815

ladies_legion_310815_4

Чоловіча команда України 50+ здобула перемоги в двох завершальних поєдинках: над командою Росії – 74:37 і над командою Італії – 80:64 і посіла підсумкове 5 місце.

Українська чоловіча команда 60+ в останньому матчі поступилася команді Бразилії – 46:65 і посіла четверте місце на чемпіонаті.
Жіночі команди ветеранів зустрінуться на турнірі пам’яті Єфімова
Турнір присвячений видатному баскетбольному тренеру і арбітру відбудеться наприкінці жовтня
У Бердянську розіграно Кубок Лизогуба
П'ять жіночих команд ветеранів визначали володаря трофею
Євгену Віхарєву – 70!
Президент клубу ветеранів Дніпробаскет у свої 70 продовжує працювати на баскетбольній ниві
У Луцьку відбувся міжнародний турнір ветеранів
Команди вікової категорії 35+ з Литви, Польщі, Білорусі та України зіграли на Волині
Меморіал Миколи Баки: подвійна перемога киян
Меморіал Миколи Баки: кияни перемогли в обох вікових групах
Українські ветерани змагатимуться на чемпіонаті світу вісьмома командами
З 30 червня по 9 липня в італійському Монтекатіні-Терме відбудеться черговий, 14-й, чемпіонат світу серед команд ветеранів баскетболу
Україна перемогла Росію в півфіналі чемпіонату Європи
Наша команда зіграє в фіналі чемпіонату Європи серед ветеранів
Ветерани столичних клубів привітали Анатолія Поливоду: фотогалерея
Напередодні відсвяткував 70-річний ювілей Олімпійський чемпіон, чемпіон світу та Європи Анатолій Поливода