Українці за кордоном: Яковлєв вивів "Туров" у півфінал Кубка Польщі, Сандул вилетів

Форвард польського "Турова" Денис Яковлєв провів вдалий матч проти "Щецина" в чвертьфіналі Кубка Польщі. Українець, відігравши 38 хвилин, допоміг своїй команді перемогти з рахунком 60:58 і вийти в півфінал змагань, набравши 15 очок (2/3 двоочкових, 2/5 триочкових, 5/8 штрафних), зробивши 8 підбирань, 3 передачі, 2 перехоплення і 2 блок-шота при 1 втраті.

Команда ще одного українського баскетболіста Максима Сандула, який виступає за "Торунь", подолати чвертьфінальний раунд Кубка Польщі не зуміла. "Торунь" на домашньому паркеті поступився "Штельмету" (55:79), а Сандул за 19 хвилин на майданчику набрав 3 очки (0/3 двоочкових, 0/1 триочкових, 3/4 штрафних), а також зібрав 4 підбирання та зробив 1 блок-шот при 2 втратах.