Українці за кордоном: Кравцов, Гладир, та Корнієнко перемагають на євроарені

У 12-му турі Ліги чемпіонів перемогти "Банвіт" французькому "Монако" допоміг український свінгмен Сергій Гладир, який за 24 хвилини на паркеті набрав 8 очок (1/2 двоочкових, 1/4 триочкових, 3/3 штрафних), зробив 4 підбирання та 4 передачі при 1 втраті. Команда українця перемогла з рахунком 65:63 і після 12 матчів посідає перше місце в групі А, маючи в активі 11 перемог.

Несподівану домашню поразку в Лізі чемпіонів зазнав "Авелліно" українського центрового Кирила Фесенка. Італійський клуб вдома програв "Морнару" (53:60), а капітан збірної України за 19 хвилин набрав 5 очок (1/2 двоочкових, 3/4 штрафних), зробив 8 підбирань і 1 перехоплення при 2 втратах. "Авелліно" після 12 турів групового раунду, займає друге місце в групі D, маючи в активі 8 перемог.

Центровий збірної України В'ячеслав Кравцов допоміг "Валенсії" здобути перемогу над "Альбою" в матчі 2-го туру 2-го групового раунду в Єврокубку. Команда українця перемогла з рахунком 85:80, а сам Кравцов за 7 хвилин записав в актив 5 очок (2/3 двухочкових, 1/2 штрафних), 1 підбирання при 1 втраті. "Валенсія" посідає перше місце в групі, маючи в активі 2 перемоги.

Домашньої поразки в Кубку Європи FIBA зазнав "Єнісей" українського розігруючого Дениса Лукашова. Команда українця поступилася "Гронінгену" (67:81), а українець за 5 хвилин не встиг набрати жодного очка (0/3 двоочкових) і зробив лише 1 передачу.

У цій же групі виступає ще один українець - Максим Корнієнко, який захищає кольори болгарського "Лукойл Академіка". Команда нашого форварда на виїзді перемогла португальську "Бенфіку" (76:67), а сам Корнієнко за 28 хвилин набрав 12 очок (3/5 двоочкових, 1/2 триочкових, 3/4 штрафних), зробив 5 підбирань (4 в атаці), 2 блок-шоти та 1 перехоплення.

Відзначимо, що команди Лукашова та Корнієнко ділять перше місце в своїй групі, маючи в активі 3 перемоги в 4 матчах.

Український форвард румунського "Клужа" Максим Пустозвонов, вийшовши на заміну в поєдинку Кубку Європи FIBA з угорською "Альбою", за 30 хвилин записав в актив 23 очка (6/7 двоочкових, 3/6 триочкових), 4 підбирання (1 в нападі), 2 передачі, 3 перехоплення та 1 блок-шот при 4 фолах. Команда українця після 4 турів групового раунду посідає 3 місце, маючи в активі 2 перемоги.