Юніорський ЄвроБаскет-2017. Турнір за 9-12 місця

Україна - Фінляндія 56:70 (17:21, 14:10, 17:19, 8:20)

Україна: Санон 18 + 4 перехоплення + 2 блок-шоти + 5 втрат, Козак 15, Кім 6 + 3 перехоплення, Грицак 4 + 7 підбирань + 3 перехоплення, Коваль 2 - стат, Бачурін 6, Чмиренко 4, Войналович 3, Дейна 0, Скіра 0, Клевзуник 0

Хід гри

Перша половина зустрічі пройшла за рівної боротьби. Обидві команди атакували з низьким відсотком реалізації кидків з гри, який коливався на позначці 30%. Цікаво, що і українська команда, і команда Фінляндії краще атакували з-за дуги. При цьому фіни мали невеличку перевагу на щиті і краще рухали м'яча, однак команда Ворони зіграла акуратніше, допустивши менше втрат за перші 20 хвилин гри і зробивши при цьому 11 перехоплень.

У складі нашої команди варто відзначити Козака, який, як і в матчі з Латвією, вдало провів старт поєдинку. Захисник був найкращим в атаці, набравши 10 очок при нехарактерних для нашої команди 58% реалізації кидків з гри. На велику перерву команди пішли за закономірного паритету на табло - 31:31.

У третій чверті фіни додали в атаці, зумівши по ходу чверті довести свою перевагу до 7 очок. Підтягнув українську збірну Санон, який взяв гру в свої руки під завісу десятихвилинки. Лідер команди результативно завершив кілька складних проходів, і допоміг українській збірній до вирішального відрізку гри підійти за 2 очок відставання.

На жаль, в дебюті четвертої чверті фіни організували вирішальний в цьому матчі ривок, який затягнувся на всю чверть. Українська команда дуже невчасно провалилася в атаці, набравши за десятихвилинку лише 5 очок. Фіни, в свою чергу, продовжували атакувати з непоганим відсотком, настрілявши за чверть 18 очок. Таким чином, кінцівку поєдинку наша команда повністю програла, зазнавши в підсумку поразки з рахунком 56:70.

Завтра, 6 серпня, збірна України зіграє свій останній матч на чемпіонаті Європи за 11-12 місця. Суперником наших юніорів буде невдаха з парі Росія - Німеччина.