Українські кадети програли Польщі на ЄвроБаскеті-2017

Чоловічій ЄвроБаскет-2017 U-16. Дивізіон В

Груповий раунд. Третій тур

Польща U-16 - Україна U-16 59:57 (11:12, 20:19, 15:11, 13:15)

Україна U-16: Чернеха 6 + 8 підбирань, Романовський 2, Сидорук 6 + 7 втрат, Сергєєв 7 + 8 підбирань, Ковляр 11 - старт, Заєць 16 + 5 підбирань, Шеметов 4, Мельник 3 + 7 підбирань, Жаріков 2 + 6 підбирань,

Хід гри

Перша половина матчу пройшла за рівної боротьби. Суперники демонстрували приблизно ідентичні кидкові показники, при цьому жоден з колективів не мав відчутної переваги на щитах. За стартові 20 хвилин - особливо за другу чверть - команди безліч разів змінили один одну в якості лідера, підсумувавши першу половину матчу паритетом на табло.

Всю третю чверть поляки йшли з невеликим відривом від української збірної, яка зуміла знову зрівняти рахунок в середині заключної десятихвилинки. Однак дотиснути команду Міхала Мрожа українські кадети не зуміли. Українська збірна мала можливість перевести гру в овертайм, або навіть вирвати перемогу, поступаючись 2 очка і маючи 24 секунди на вирішальну атаку. На жаль, замість повноцінної атаки, наші хлопці допустили втрату, втративши можливість продовжити боротьбу в цьому матчі. Команда Ігоря Харченка зазнала другої поразки на турнірі, програвши з рахунком 57:59.

Топ-моменти заключного матчу збірної України U16 на чемпіонаті Європи Топ-моменти заключного матчу збірної України U16 на чемпіонаті Європи
Топ-моменти заключного матчу збірної України U16 на чемпіонаті Європи
Підсумковий рейтинг чемпіонату Європи U16. Україна - за два кроки до дивізіону Підсумковий рейтинг чемпіонату Європи U16. Україна - за два кроки до дивізіону "А"
Чоловічій збірній U16 не вистачило двох кроків, аби кваліфікуватися у дивізіон «А»
Україна U-16 - Бельгія U-16. Анонс матчу ЄвроБаскета-2017 Україна U-16 - Бельгія U-16. Анонс матчу ЄвроБаскета-2017
Команда Ігоря Харченка зіграє останній матч на континентальній першості
Чоловіча збірна України U-16 дотиснула Угорщину на ЄвроБаскеті-2017 Чоловіча збірна України U-16 дотиснула Угорщину на ЄвроБаскеті-2017
Команда Ігоря Харченка гратиме за п’яте місце на турнірі
Чоловічий ЄвроБаскет-2017 U-16. Усі результати 17 серпня і розклад матчів 18 серпня Чоловічий ЄвроБаскет-2017 U-16. Усі результати 17 серпня і розклад матчів 18 серпня
Збірна України у турнірі за 5-8 місця гратиме проти Угорщини
У наступному раунді чемпіонату Європи U16 збірна Україна зіграє проти Угорщини У наступному раунді чемпіонату Європи U16 збірна Україна зіграє проти Угорщини
Українці спробують втретє поспіль обіграти збірну Угорщини U16
Ігор Харченко: збірна України – не туристи Ігор Харченко: збірна України – не туристи
Головний тренер чоловічої збірної України U-16 Ігор Харченко підбив короткі підсумки виступів своїх підопічних у групі В чемпіонату Європи у болгарській Софії.
Збірна України U-16, не віддавши жодної чверті, обіграла Болгарію Збірна України U-16, не віддавши жодної чверті, обіграла Болгарію
Підопічні Ігора Харченко у четвертій грі Євробаскету перемогли збірну Болгарії.
Анонс сьогоднішніх матчів за участю збірних України Анонс сьогоднішніх матчів за участю збірних України
Сьогодні кадетська збірна України зіграє з господарями чемпіонату Європи для хлопців віком до 16 років.
Українські кадети програли Польщі на ЄвроБаскеті-2017 Українські кадети програли Польщі на ЄвроБаскеті-2017
Команда Харченка зазнала другої поразки на континентальній першості
Збірна України U-16 здобула першу перемогу на ЄвроБаскеті-2017 Збірна України U-16 здобула першу перемогу на ЄвроБаскеті-2017
Команда Ігоря Харченка перемогла збірну Кіпру у другому матчі на турнірі
Україна U-16 програла перший матч на ЄвроБаскеті-2017 Україна U-16 програла перший матч на ЄвроБаскеті-2017
Команда Ігоря Харченка поступилась збірній Нідерландів
Чоловіча збірна України U-16 вирушила на чемпіонат Європи Чоловіча збірна України U-16 вирушила на чемпіонат Європи
8 серпня кадетська чоловіча збірна України вирушила на чемпіонат Європи до Болгарії
Ігор Харченко: на чемпіонаті Європи спробуємо підвищитися у класі Ігор Харченко: на чемпіонаті Європи спробуємо підвищитися у класі
Новоспечений головний тренер чоловічої збірної України U-16 Ігор Харчинський розповів про готовність команди вирішувати завдання на чемпіонаті Європи
Чоловіча збірна України U-16 вирушила на останні спаринги перед чемпіонатом Європи Чоловіча збірна України U-16 вирушила на останні спаринги перед чемпіонатом Європи
Кадетська чоловіча збірна України U-16 вирушила до Угорщини на останні два контрольні поєдинки перед чемпіонатом Європи
Збірна України U-16 зіграла другий контрольний матч у Сербії Збірна України U-16 зіграла другий контрольний матч у Сербії