Українці за кордоном: потужний матч Фесенка, перемоги Кравцова та Пустового

Український центровий Кирило Фесенко провів вдалий матч у складі Авеліно. Наш бігмен допоміг своїй команді на виїзді перемогти Віртус у чемпіонаті Італії (70:64). Вийшовши у старті, Фес відіграв 24 хвилини, набрав 15 очок (7/9 двоочкових, 1/3 штрафних), зібрав 15 підбирань (8 у нападі), зробив 2 передачі та 2 блок-шоти при 1 фолі та 2 втратах. Рейтинг ефективності українця склав 34 бали, а Авеліно після 29 турів посідає 4 місце з 19 перемогами та 10 поразками.

Центровий збірної України Артем Пустовий допоміг Обрадойро оформити домашню перемогу у матчі чемпіонату Іспанії проти Більбао (70:69). Вийшовши з лави, бігмен відіграв 17 хвилин, набрав 8 очок (3/5 двоочкових, 2/4 штрафних), зробив 5 підбирань (2 у нападі) та 1 передачу при 3 фолах (РЕ – 10). Обрадойро посідає 12 місце с 13 перемогами та 18 поразками.

Капітан збірної України Вячеслав Кравцов допоміг Ешкішехіру перемогти Ушак Спортіф у домашній грі чемпіонату Туреччини (85:84). Наш бігмен вийшов у старті, відіграв 20 хвилин, набрав 10 очок (5/6 двоочкових), зробив 2 підбирання та 2 передачі при 3 фолах та 1 втраті (РЕ – 9). Команда Кравцова посідає 7 місце з 15 перемогами у 28 матчах.

Український свінгмен грецького Промітеаса Олександр Липовий відіграв 22 хвилини у виїзному матчі чемпіонату Греції проти АЕКу. Команда гравця української збірної перемогла з рахунком 76:75, а Липовий, вийшовши у старті, набрав 5 очок (0/1 двоочкових, 1/2 триокових, 2/2 штрафних), зібрав 7 підбирань (3 у нападі) та зробив 2 передачі при 5 фолах та 2 втратах (РЕ – 6). Промітеас наразі посідає 3 місце з 16 перемогами у 24 матчах.

П’єно Жвайгждес форварда збірної України Вячеслава Боброва минулого тижня провів два матчі. У першій грі команда українця вдома перемогла Вітаутас розігруючого збірної України Дениса Лукашова (79:73). Бобров, вийшовши у старті, відіграв 30 хвилин, набрав 5 очок (2/5 двоочкових, 0/1 триочкових, 1/1 штрафних), зібрав 9 підбирань (2 у нападі) та зробив 2 передачі при 3 фолах і 5 втратах (РЕ – 4). Лукашов у цьому матчі також вийшов у старті, відіграв 23 хвилини, набрав 7 очок (1/1 двоочкових, 1/5 триочкових, 2/2 штрафних), зібрав 5 підбирань, зробив 4 передачі та 1 перехоплення при 2 фолах (РЕ – 12).

У другому матчі тижня П’єно Жвайгждес вдома поступився Жальгірісу (76:85), а Бобров, також вийшовши у старті, отримав 19 хвилин ігрового часу, набрав 12 очок (3/6 двоочкових, 1/2 триочкових, 3/4 штрафних), зібрав 2 підбирання (1 у нападі), та зробив 2 перехоплення при 5 фолах та 1 втраті (РЕ – 6).

Ювентус форварда збірної України Максима Корнієнка вдома переміг Шауляй (93:90), а наш легіонер, відігравши 24 хвилини, набрав з лавви 8 очок (2/5 двоочквих, 2/4 триочкових, 7/8 штрафних), зібрав 9 підбирань (4 у нападі), зробив 2 передачі та 1 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах (РЕ – 17).

П’єно Жвайгждес посідає 6 місце, Ювентус йде 7-м, а Вітаутас замикає турнірну таблицю.

Румунський Пітешті українського бігмена Андрія Агафонова програв виїзний матч матч національної першості, поступившись Ораді (68:88). Агафонов вийшов у старті та відіграв 25 хвилин, набравши 6 очок (2/5 двоочкових, 0/2 триочкових, 2/2 штрафних), зібрав 4 підбирання (3 у нападі), зробив 2 блок-шоти та 1 перехоплення при 2 фолах та 1 втраті (РЕ – 10). Пітешті посідає 6 місце з 15 перемогами та 18 поразками.

Обидва українські легіонери, які представляють нашу країну в Польщі, завершили боротьбу в першому раунді плей-оф. Роса Радом Ігоря Зайцева з рахунком 1:3 програла серію Штельмету, а Даброва Горниця Віталія Коваленка всуху 0:3 поступилась Торуні.

Зайцев у першому матчі минулого тижня, який його команда програла вдома з рахунком 60:71, виийшов у старті, набрав 12 очок (2/5 двоочкових, 2/7 триочкових, 2/2 штрафних), зібрав 6 підбирань (1 у нападі), та зробив 3 блок-шоти при 2 фолах та 2 втратах (РЕ – 13). У заключній грі сезону команда нашого бігмена також зазнала домашньої поразки (83:93), а Зайцев, вийшовши у старті, отимав 27 хвилин ігрового часу, набрав 11 очок (2/4 двоочкових, 1/4 триочкових, 4/4 штрафних), зібрав 5 підбирань (3 у нападі) та зробив 2 блок-шоти при 4 фолах та 2 втратах. (РЕ – 9).

Даброва Горниця Коваленка минулого тижня провела одну гру, завершивши сезон домашньою поразкою (69:84). Український форвард вийшов у старті, відіграв 26 хвилин, набрав 2 очки (1/2 двоочкових, 0/2 триочкових), зібрав 3 підбирання, зробив 1 передачу та 1 блок-шот при 1 втраті та 3 фолах (РЕ – 0).

Лідери та рекорди: проміжні статистичні підсумки у відбірковій групі збірної України Лідери та рекорди: проміжні статистичні підсумки у відбірковій групі збірної України
Команди з квартету “В” продовжують боротьбу за вихід на чемпіонат світу
Українці за кордоном: Яковлєв і Санон виграли перші матчі фіналів Українці за кордоном: Яковлєв і Санон виграли перші матчі фіналів
Наші легіонери допомогли своїм колективам вдало стартувати у чемпіонських серіях
Українці за кордоном: кінець сезону для Фесенка та Корнієнка, поразка Боброва Українці за кордоном: кінець сезону для Фесенка та Корнієнка, поразка Боброва
Наші легіонери продовжують виступи у плей-оф європейських першостей
Українець Липовий зіграє в півфіналі чемпіонату Греції Українець Липовий зіграє в півфіналі чемпіонату Греції
Промітеас захисника збірної України вийшов у півфінал чемпіонату Греції
Команда Фесенка вдруге поступилася в чвертьфіналі чемпіонату Італії Команда Фесенка вдруге поступилася в чвертьфіналі чемпіонату Італії
Авеліно українця поступається в чвертьфінальній серії плей-оф
Шлях на чемпіонат світу-2019: становище збірної України напередодні літніх матчів Шлях на чемпіонат світу-2019: становище збірної України напередодні літніх матчів
Чоловіча національна команда закриватиме перший раунд відбору поєдинками з Туреччиною та Латвією
Сергій Гладир виграв з Монако регулярний чемпіонат Франції Сергій Гладир виграв з Монако регулярний чемпіонат Франції
У заключній грі «регулярки» команда українця вдома перемогла Бур
Фесенко у режимі Халка допоміг Авеліно зрівняти рахунок в плей-оф Фесенко у режимі Халка допоміг Авеліно зрівняти рахунок в плей-оф
Українець зробив дабл-дабл у матчі чвертьфіналу плей-оф чемпіонату Італії
Українці за кордоном: ефективна гра Боброва і Корнієнка у плей-оф Українці за кордоном: ефективна гра Боброва і Корнієнка у плей-оф
Команди наших легіонерів провели свої другі матчі у першому раунді
Збірна України оприлюднила графік підготовки до матчів чемпіонату світу Збірна України оприлюднила графік підготовки до матчів чемпіонату світу
Національна збірна України до поєдинку з Туреччиною зіграє кілька товариських поєдинків
Українці за кордоном: вдалі матчі Пустового, Кравцова і Яковлєва, поразки Гладиря і Фесенка Українці за кордоном: вдалі матчі Пустового, Кравцова і Яковлєва, поразки Гладиря і Фесенка
Олександр Липовий посів третє місце за підсумками регулярного чемпіонату Греції
Команда Фесенка драматично стартувала в плей-оф Команда Фесенка драматично стартувала в плей-оф
Авеліно українця програла вдома перший матч 1/4 фіналу
Українці за кордоном: невдалий старт плей-оф для Боброва та Корнієнка, прощальний дабл-дабл Агафонова Українці за кордоном: невдалий старт плей-оф для Боброва та Корнієнка, прощальний дабл-дабл Агафонова
Наші баскетболісти завершили виступи у регулярних першостях і грають у матчах навиліт
Українці за кордоном: поразка Гладиря, результативний Агафонов, перемога Санона Українці за кордоном: поразка Гладиря, результативний Агафонов, перемога Санона
Фесенко завершив регулярний чемпіонат перемогою, Кравцов поступився Бешикташу
Стало відоме місце наступного матчу збірної України Стало відоме місце наступного матчу збірної України
Національна збірна України з баскетболу наступний офіційний поєдинок проведе у м. Бурса
Кирила Фесенка визнано MVP туру в Італії Кирила Фесенка визнано MVP туру в Італії
Український центровий став найкращим у 29 турі чемпіонату Італії
Українці за кордоном: потужний матч Фесенка, перемоги Кравцова та Пустового Українці за кордоном: потужний матч Фесенка, перемоги Кравцова та Пустового
Обидва представники України в польскій першості завершили сезон вже у першому раунді плей-оф