Українці за кордоном: вражаючі матчі від Пустового та Фесенка

0

Український центровий іспанського Обрадойро Артем Пустовий провів вдалий матч проти Більбао, допомігши своїй команді перервати серію невдач. Команда українця перемогла на виїзді з рахунком 84:74, а Пустовий за 32 хвилини відзначився 19 очками (8/12 двоочкових, 0/1 триочкових, 3/3 штрафних), 9 підбираннями (2 у нападі), 1 передачею, 1 перехопленням та 4 блок-шотами при 5 фолах. Рейтинг ефективності бігмена української збірної склав 30 балів.

Центровий збірної України Кирило Фесенко провів вдалий матч у чемпіонаті Італії, в якому його Авеліно поступився Реджо-Емілії - 86:89. Наш бігмен вийшов у старті, відіграв 28 хвинин, набрав 21 очко (9/14 двоочкових, 3/4 штрафних), зібрав 9 підбирань (6 у нападі), та зробив 2 передачі при 1 фолі. Рейтинг ефективності Фесенка склав рекордні для цього матчу 29 балів, а Авеліно, поступившись, опустився на другу сходинку з 12 перемогами у 16 поєдинках.

Команда українського форварда Дениса Яковлєва Орландіна також програла свій матч у італьійській Серії А, поступившись на виїзді Пістої (69:91). Яковлєв вийшов у старті та за 31 хвилину набрав 10 очок (3/7 двоочкові, 1/3 триочкові, 1/4 штрафні), зробив 1 підбирання та 3 передачі при 4 втратах та 1 фолі. Орландіна наразі посідає передостанню 15 сходинку у італійській першості.

Четвертої поразки у сезоні зазнав Монако українського свінгмена Сергія Гладиря, який на виїзді крупно поступився Нантерру - 69:99. Українець вийшов у старті та за 17 хвилин відзначився 3 очкми (0/2 двоочкові, 1/1 триочкові), 2 підбираннями та 2 передачами при 4 фолах. Монегаски продовжують очолювати турнірну таблицію чемпіонату Франції з 13 перемогами у 17 матчах.

Промітаес захисника збірної України Олександра Липового програв домашній матч чемпіонату Греції, поступившись Олімпіакосу - 73:87. Наш баскетболіст увійшов у гру з лави, отримавши 22 хвилини ігрового часу, набрав 3 очки (0/4 двоочкових, 1/4 триочкових), зробив 2 підбирання (1 у нападі) та 1 передачу при 2 фолах. Промітеас опустився на 6 сходинку, зазнавши 6 поразок у 13 матчах.

У чемпіонаті Литви відбулося відразу дві українських дуелі. П’єно Жвайгждес форварда збірної України Вячеслава Боброва переміг Вітаутас розігруючого нашої національної команди Дениса Лукашова - 116:93. Бобров, відігравши 26 хвилин, набрав 17 очок (7/8 двоочкових, 3/4 штрафних), зробив 9 підбирань (4 у нападі), 2 передачі, 2 перехоплення та 1 блок-шот при 4 фолах та 4 втрат. Рейтинг його ефективності склав 25 балів.

Лукашов отримав відіграв лише 8 хвилин, набрав 1 очко (0/1 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 2 підбирання та 1 передачу при 2 фолах та 1 втраті.

У іншому матчі литовської першості Ювентус форварда збірної України Максима Корнієнка переміг Невежис свого співвітчизника Владислава Коренюка (110:81). Корнієнко, вийшовши з лави, відіграв 21 хвилину, набрав 14 очок (2/4 двоочкових, 3/3 триочкових, 1/1 штрафних), зробив 5 підбирань (2 у нападі) та 1 передачу при 1 фолі.
Коренюк вийшов у старті та за 19 хвилин набрав 2 очка (1/1 двоочков), зробив 4 підбирання (1 у нападі) та 1 передачу при 5 фолах та 2 втратах.

Ювентус посідає 5 сходинку з 8 перемогами у 20 матчах, П’єно йде 6-м з 7 перемогами, Невежис наразі на 9 місці з 5 перемогами у 21 поєдинку, а Вітаутас замикає турніру таблицю, вигравши лише 4 матчі з 20.

Роса Радом бігмена збірної України Ігоря Зайцева зазнала поразки у чемпіонаті Польщі, поступившись у виїзному матчі клубу ГТК Глівіце (73:96). Українець, вийшовши з лави, відіграв 20 хвилин, набрав 4 очки (1/4 двоочкових, 0/1 триочкових, 2/4 штрафних), зібрав 3 підбирання та 3 передачі при 3 фолах та 2 втратах. Команда Зайцева наразі посідає 8 сходинку з 9 перемогами у 17 матчах.

Кирило Фесенко: насправді захотілося пограти в Україні