Українці за кордоном: вдала гра Фесенка та Боброва, поразки Пустового та Гладиря

0

Центровий італійського Авеліно Кирило Фесенко допоміг своїй команді оформити виїзну перемогу у матчі Серії А проти Торіно (77:59). Капітан української збірної за 22 хвилини набрав 15 очок (7/10 двоочкових, 1/1 штрафних), зібрав 5 підбирань та зробив 1 передачу при 2 втратах і 3 фолах.

Італійський клуб Орландіна українського форварда Дениса Яковлєва на виїзді поступився Мілану (54:91). Наш гравець, вийшовши у старті, отримав 23 хвилини ігрового часу, набрав 4 очки (0/3 двоочкових, 1/3 двоочкових, 1/2 штрафних), зробив 2 підбирання (1 у нападі) та 1 передачу при 3 фолах та 2 втратах.

Авеліно з 13 перемогами у 18 матчах займає 3 сходинку у турнірній таблиці, а Орландіна виграши лише 5 поєдинків, наразі знаходиться на передостанній 15-й сходинці.

Центровий збірної України Артем Пустовий отримав 32 хвилини ігрового часу у виїзному матчі чемпіонату Іспанії проти Сарагоси. Обрадойро нашого бігмена поступився з рахунком 93:87, а Пустовий відзначився 12 очками (4/10 двоочкових, 4/4 штрафних), 7 підбираннями (3 у нападі) та 2 блок-шотами при 3 втратах та 4 фолах. Обрадойро, зазнавши у 19 турах 10 поразки, наразі посідає 11 сходинку у турнірній таблиці.

Захисник збірної України Сергій Гладир не врятував Монако від поразки у виїзному матчі чемпіонату Франції проти Ле Ману (85:94). Українець вийшов у старті, відіграв 24 хвилини, не набрав жодного очка (0/1 двоочкових, 0/1 триочкових, 0/1 штрафних), зробив 2 підбирання, 3 передачі та 1 перехоплення при 2 фолах. Незважаючи на 5 поразку, Монако продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату Франції щ 14 перемогами в активі.

В’ячеслав Кравцов вийшов у стартовій п’ятірці турецкьго Ешкішехіру та отримав 23 хвилини ігрового часу в домашньому матчі проти Банвіту, який його команда програла з рахунком 80:81. Кравцов набрав 7 очок (3/4 двоочкових, 1/5 штрафних), зібрав 3 підбирання (1 у нападі), зробив 1 перехоплення та 1 блок-шот при 3 фолах та 2 втратах. Ешкішехір опустився на 8 сходинку, вигравши 10 з 17 матчів регулярного чемпіонату.

Промітеас українського захисника Олександра Липового на виїзді переміг Ларіссу у матчі регулярного чемпіонату Греції (89:81). Гравець збірної України віліграв лише 6 з половиною хвилин, набравши 2 очки (1/1 двоочкові) при 1 втраті та 1 фолі. Промітеас наразі посідає 4 сходинку з 9 перемогами у 15 матчах.

Форвард збірної України В’ячеслав Бобров провів традиційно вдалий матч за П’єно Жвайгждес у матчі чемпіонату Литви. Команда українця вдома перемогла Нептунас, а Бобров за 25 хвилин набрав 18 очок (4/8 двоочкових, 2/3 триочкових, 4/4 штрафних), зібрав 2 підбирання (1 у нападі), зробив 3 передачі та 1 перехоплення при 1 фолі.

Максим Корнієнко з литовського Ювентуса не врятував свою команду від домашньої поразки у матчі проти Джукії (75:79). Форвард збірної України, вийшовши у старті, відіграв 20 хвилин, набрав 7 очок (25 двоочкових, 1/5 триочкових), зробив 4 підбирання (1 у нападі) та 2 передачі при 2 фолі та 1 втраті.

Ювентус наразі посідає 5 місце у турнірній таблиці чемпіонату Литви з 9 перемогами та 13 поразками, а П’єно йде на 6 місці, вигравши 8 матчів із 22.

Український бігмен румунського Пітешті Андрій Агафонов допоміг своїй команді розгромити Динамо (1114:65) у домашньому матчі. Українець, вийшовши у старті, відіграв 19 хвилин, набрав 11 очок (4/5 двоочкових, 3/3 штрафних), зробив 3 підбирання та 2 передачі при 2 фолах та 3 втратах. Пітешті наразі посідає 6 місце з 10 перемогами у 17 матчах.

Захисник словенської Олімпії Іссуф Санон допоміг своїй команді перемогти македонський Скоп’є у виїзному матчі Адріатичної ліги (96:55). За 10 хвилинин наш молодий легіонер набрав 10 очок (2/2 двоочкові, 1/2 триочкові, 3/4 штрафних), зробив 3 підбирання, 2 передачі та 2 перехоплення при 1 фолі .

Кирило Фесенко: насправді захотілося пограти в Україні