Українці за кордоном: супер-матч Гладиря, стабільний Бобров, перемоги Кравцова, Лукашова та Зайцева

0

Центровий української збірної В’ячеслав Кравцов допоміг своєму клубові Ешкішехіру виграти домашній матч чемпіонату Туреччини у Трабзонспору (90:72). Кравцов вийшов у старті та відіграв 22 хвилини, відзначившись 9 очками (3/4 двоочкові, 3/6 штрафні), 5 підбираннями (3 у нападі), 1 блок-шотом та 1 фолом. Команда українця піднялася на четверту сходинку, маючи в активі 7 перемог у 10 поєдинках.

Ще один центровий збірної України Артем Пустовий провів свій не найкращий матч у складі іспанського Обрадойро. Команда нашого бігмена вдома несподівано поступилася головному аутсайдеру чемпіонату Бетісу - 77:83, а Пустовий, вийшовши у старті, відіграв 21 хвилину, набрав 10 очок (5/6 двоочкових), зробив 2 підбирання (1 у нападі) та 2 втрати. Після 11 турів регулярногої першості Ліги АСВ Обрадойро посідає 5 сходинку з 7 перемогами.

Італійський Авеліно центрового збірної України Кирила Фесенка на виїзді поступився Ванолі (73:66). Українець у цьому матчі отримав 12 хвилин ігрового часу, за які набрав 5 очок (2/3 двоочкових, 1/3 штрафних), зробив 4 підбирання (1 у нападі) та 1 передачу при 1 втраті та 1 фолі. Після 10 турів Авеліно посідає друге місце з 7 перемогами у активі.

Команда свінгмена збірної України Олександра Липового Промітеас зазнала виїзної поразки у матчі чемпіонату Греції проти Кретан Кінгс (78:82). Наш гравець у цьому матчі, вийшовши з лави, відіграв лише 16 хвилин, набрав 3 оки (0/1 двоочкові, 1/2 триочкові, 0/2 штрафні), зробив 1 підбирання та 2 передачі при 4 фолах та 1 втраті. Після цієї невдачі команда гравця збірної України опустилась на 4 сходинку у турнірній таблиці з 6 перемогами у 8 поєдинках «регулярки.

Сергій Гладир, нагадаємо, провів рекордний матч у складі Монако, набравши 30 очок та реалізувавши 9 з 10 триочкових.

Бігмен збірної України Ігор Зайцев допоміг свій команді Роса Радом виграти виїзний матч польскої першості у Кросно з рахунком 103:85. Зайцев увійшов у гру з лави запасних та за 19 хвилин набрав 10 очок (2/2 двоочкові, 2/4 триочкові) та зробив 1 підбирання при 4 фолах та 2 втратах. Після цієї перемоги Роса Радом залишився на 11 сходинці з 4 перемогами у 9 поєдинках.

Черговий вдалий у матч у чемпіонаті Литви провів форвард збірної України Вячеслав Бобров. Його П’єно Жвайгждес вдома переміг команду іншого українця Владислава Коренюка Невежис з рахунком 82:75. Бобров відіграв 32 хвилини, набрав 13 очок (5/7 двоочкових, 0/2 триочкових, 3/4 штрафних), зібрав 7 підбирань (2 у нападі), зробив 3 блок-шоти, 2 передачі та 1 перехоплення при 1 втраті та 4 фолах.

Коренюк також вийшов у старті, але відіграв лише 12 хвилин, наравши 4 очки (0/3 двоочкових, 4/4 штрафних), зробивши 5 підбирань (4 у нападі) та 2 передачі при 3 фолах та 3 втратах.

Вітаутас розігруючого збірної України Дениса Лукашова вдома переміг минулорічного фіналіста Лієткабеліс - 88:74. Наш захисник вийшов у старт, відіграв 31 хвилину, набрав 9 очок (2/3 двоочкових, 1/6 триочкових, 2/4 штрафних), зробив 5 підбирань (2 у нападі), 4 передачі та 2 перехоплення при 3 фолах.

Ще один представник української збірної у Литві Максим Корнієнко не врятував свій Ювентус від виїзної поразки у матчі проти Нептунаса (78:109). Українець, вийшовши у старті, провів на майданчику 23 хвилини, набрав 7 очок (0/4 двоочкових, 1/2 триочкових, 4/4 штрафних), зробив 5 підбирань (1 у нападі), 1 передачу та 1 блок-шот при 2 фолах.

Лише п’ять хвилин ігрового часу отримав форвард Кантон Чардж українець Максим Пустозвонов у матчі G-Ліги проти Делаверу, який його команда виграла з рахунком 120:113. Гравець нашої національної команди відзначився лише 1 підбиранням та 1 фолом.

Кирило Фесенко: насправді захотілося пограти в Україні