Українці за кордоном: результативні Пустовий, Гладир та Агафонов, 7 блок-шотів Зайцева

Український захисник Монако Сергій Гладир допоміг своїй команді оформити 12 перемогу у чемпіонаті Франції. Команда нашого снайпера вдома здолала Лімож з рахунком 105:90, а українець за 17 хвилин відзначився 15 очками (1/1 двоочкових, 3/3 триочкових, 4/5 штрафних), зробив 1 підбирання та 2 передачі при 3 фолах. Монегаски очолюють турнірну таблицю з 12 перемогами у 15 поєдинках.

Український центровий іспанського Обрадойро Артем Пустовий отримав 34 хвилини ігрового часу у домашньому матчі 16-го туру чемпіонату Іспанії проти Лагун Аро. Команда бігмена української збірної зазнала поразки (69:72), а Пустовий набрав 17 очок (5/10 двоочкових, 7/7 штрафних), зробив 4 підбирання, 1 передачу і 1 блок-шот при 2 втратах. Обрадойро після цієї поразки опустився на 12 сходинку у турнірній таблиці з 7 перемогами у 16 матчах.

Італійський Авеліно українського центрового Кирила Фесенка закріпився на першому місці Серії А, оформивши виїзну перемогу у матчі проти Тренто (93:84). Наш бігмен, вийшовши у старті, відіграв 17 хвилин, набрав 1 очко (0/2 двоочкових, 1/2 штрафних), зібрав 2 підбирання (1 у нападі), та зробив 3 передачі і 1 блок-шот при 4 втратах та 3 фолах. Авеліно продовжує лідирувати у турнірній таблиці з 12 перемогами у 15 поєдинках.

Турецький Ешкішехір Вячеслава Кравцова зазнав виїзної поразки у матчі проти Сакарьї (89:100). Центровий збірної України, вийшовши з лави, за 9 хвилин набрав 4 очки (1/1 двоочкових, 2/3 штрафних) і зробив 1 підбирання при 4 фолах. Ешкішехір наразі посідає 5 сходинку у таблиці з 10 перемогами у 15 матчах.

Промітеус українського захисника Олександра Липового зазнав поразки у виїзному матчі проти Лавріо (87:101). Наш баскетболіст, вийшов у старті, відіграв 32 хвилини, набрав 14 очок (5/8 двоочкових, 1/3 триочкових, 1/1 штрафних), зробив 5 підбирань (2 у нападі) та 1 передачу при 1 фолі та 2 втратах. Команда Липового з 7 перемогами та 5 поразками опустилась на 5 місце у таблиці.

Литовський Вітаутас розігруючого збірної України Дениса Лукашова програв виїзний матч національної першості Лієткабелісу (86:95). Наш захисник, вийшовши у старті, отримав 11 хвилин ігрового часу, набрав 2 очки (1/2 двоочквих, 0/3 триочкових), зробив 1 підбирання, 1 передачу та 2 перехоплення при 3 втратах.

П’єно Жвайгждес форварда Вячеслава Боброва програв домашній матч литовської першості Лєтувос Рітас (65:93), а український форвард за 21 хвилини відзначився 6 очками (3/4 двоочкових, 0/1 штрафних), 4 підбираннями (1 у нападі), 3 передачами та 1 блок-шотом при 4 фолах та 4 втратах.

Ще один форвард української збірної Максим Корнієнко не врятував свій Ювентус від домашньої поразки у матчі проти Жальгіріса (79:81). Вийшовши у старті, українець відіграв 13 хвилин, набрав 4 очки (2/2 штрафних) та зробив 1 передачу при 2 втратах та 1 фолі.

Вітаутас наразі посідає останню 10 сходинку з 4 перемогами у 19 матчах, П’єно Жвайгждес йде на 7 місці з 6 перемогами у 19 поєдинках, а Ювентус, вигравши 7 з 19 матчів, йде 5-м.

Роса Радом бігмена збірної України Ігоря Зайцева виграв домашній матч чемпіонату Польщі у Сталі (80:74). Українця було визнано кращим гравцем поєдинку, у якому він, вийшовши у старті, за 29 хвилин відзначився 19 очками (1/1 двоочкових, 2/5 триочкових, 2/2 штрафних), 8 підбираннями (1 у нападі), 2 передачами та рекордними 7 блок-шотами при 1 втраті та 3 фолах. Команда українця наразі посідає 8 місце з 9 перемогами у 16 матчах.

Черговий вдалий матч у Румунії провів бігмен Пітешті Андрій Агафонов, який допоміг своїй команді перемогти Фенікс (103:73). Українець, вишойвши у старті, відіграв 24 хвилини, набрав 17 очок (6/7 двоочкових, 1/1 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 6 передач, 5 підбирань та 3 блок-шоти при 1 фолі і 1 втраті. Пітешті наразі посідає 5 місце з 9 перемогами та 4 поразками.

Українці за кордоном: кінець сезону для Фесенка та Корнієнка, поразка Боброва Українці за кордоном: кінець сезону для Фесенка та Корнієнка, поразка Боброва
Наші легіонери продовжують виступи у плей-оф європейських першостей
Українець Липовий зіграє в півфіналі чемпіонату Греції Українець Липовий зіграє в півфіналі чемпіонату Греції
Промітеас захисника збірної України вийшов у півфінал чемпіонату Греції
Команда Фесенка вдруге поступилася в чвертьфіналі чемпіонату Італії Команда Фесенка вдруге поступилася в чвертьфіналі чемпіонату Італії
Авеліно українця поступається в чвертьфінальній серії плей-оф
Шлях на чемпіонат світу-2019: становище збірної України напередодні літніх матчів Шлях на чемпіонат світу-2019: становище збірної України напередодні літніх матчів
Чоловіча національна команда закриватиме перший раунд відбору поєдинками з Туреччиною та Латвією
Сергій Гладир виграв з Монако регулярний чемпіонат Франції Сергій Гладир виграв з Монако регулярний чемпіонат Франції
У заключній грі «регулярки» команда українця вдома перемогла Бур
Фесенко у режимі Халка допоміг Авеліно зрівняти рахунок в плей-оф Фесенко у режимі Халка допоміг Авеліно зрівняти рахунок в плей-оф
Українець зробив дабл-дабл у матчі чвертьфіналу плей-оф чемпіонату Італії
Українці за кордоном: ефективна гра Боброва і Корнієнка у плей-оф Українці за кордоном: ефективна гра Боброва і Корнієнка у плей-оф
Команди наших легіонерів провели свої другі матчі у першому раунді
Збірна України оприлюднила графік підготовки до матчів чемпіонату світу Збірна України оприлюднила графік підготовки до матчів чемпіонату світу
Національна збірна України до поєдинку з Туреччиною зіграє кілька товариських поєдинків
Українці за кордоном: вдалі матчі Пустового, Кравцова і Яковлєва, поразки Гладиря і Фесенка Українці за кордоном: вдалі матчі Пустового, Кравцова і Яковлєва, поразки Гладиря і Фесенка
Олександр Липовий посів третє місце за підсумками регулярного чемпіонату Греції
Команда Фесенка драматично стартувала в плей-оф Команда Фесенка драматично стартувала в плей-оф
Авеліно українця програла вдома перший матч 1/4 фіналу
Українці за кордоном: невдалий старт плей-оф для Боброва та Корнієнка, прощальний дабл-дабл Агафонова Українці за кордоном: невдалий старт плей-оф для Боброва та Корнієнка, прощальний дабл-дабл Агафонова
Наші баскетболісти завершили виступи у регулярних першостях і грають у матчах навиліт
Українці за кордоном: поразка Гладиря, результативний Агафонов, перемога Санона Українці за кордоном: поразка Гладиря, результативний Агафонов, перемога Санона
Фесенко завершив регулярний чемпіонат перемогою, Кравцов поступився Бешикташу
Стало відоме місце наступного матчу збірної України Стало відоме місце наступного матчу збірної України
Національна збірна України з баскетболу наступний офіційний поєдинок проведе у м. Бурса
Кирила Фесенка визнано MVP туру в Італії Кирила Фесенка визнано MVP туру в Італії
Український центровий став найкращим у 29 турі чемпіонату Італії
Українці за кордоном: потужний матч Фесенка, перемоги Кравцова та Пустового Українці за кордоном: потужний матч Фесенка, перемоги Кравцова та Пустового
Обидва представники України в польскій першості завершили сезон вже у першому раунді плей-оф
Українець Гладир в топ-5 моментів фіналу Ліги чемпіонів: відео
Відео 07.05.2018
Найкращі моменти Сергія Гладира в фіналі Ліги чемпіонів
Підтримай українця Фесенка в голосуванні Підтримай українця Фесенка в голосуванні
Наш центровий претендує на титул найкращого гравця Авеліно за квітень
Дабл-дабл Фесенка не врятував Авеліно в фіналі Кубка Європи ФІБА Дабл-дабл Фесенка не врятував Авеліно в фіналі Кубка Європи ФІБА