Українці за кордоном: поразка Гладиря, результативний Агафонов, перемога Санона

Фіналіст Ліги чемпіонів і лідер збірної України Сергій Гладир зазнав поразки у матчі з Еланом. Монако нашого свінгмена поступився у домашній грі французської першості а з рахунком 85:86, а Гладирь, відігравши 27 хвилин, набрав 13 очок (2/2 двоочкових, 2/8 триочкових, 3/3 штрафних), зібрав 5 підбирань та зробив 1 передачу при 1 втраті та 3 фолах (РЕ – 14). Монако продовжує очолювати турнірну таблицю з 24 перемогами у 32 матчах.

Український центровий Кирило Фесенко допоміг Авеліно оформити перемогу у домашньому матчі регулярного чемпіонату Італії проти Тренто (78:74). За 18 хвилин на майданчику наш бігмен відзначився 8 очками (3/4 двоочкових, 2/2 штрафних), зібрав 2 підбирання та зробив 2 блок-шоти та 1 передачу при 2 втратах та 2 фолах (РЕ – 9). Авеліно завершив регулярний чемпіонат на четвертому місці з 20 перемогами у 30 матчах.

Турецький Ешкішехір капітана збірної України В’ячеслава Кравцова на виїзді поступився Бешикташу (69:87). Наш бігмен відіграв 15 хвилин, набрав 4 очки (1/1 двоочкових, 2/2 штрафних), зібрав 2 підбирання, зробив 1 передачу та 1 блок-шот при 2 втратах і 2 фолах. Ешкішехір українця посідає 7 місце у турнірній таблиці турецької Суперліги з 15 перемогами у 29 поєдинках.

Український бігмен Андрій Агафонов не врятував румунський Пітешті від другої поразки у чвертьфінальній серії з Орадєю (70:83). За 30 з половиною хвилин на паркеті наш легіонер набрав 17 очок (5/6 двоочкових, 1/4 триочкових, 4/5 штрфних), зібрав 5 підбирань і 1 передачу при 3 втратах і 2 фолах (РЕ – 15). Пітешті поступається в серії з рахунком 1:2.

Українсьий свінгмен словенської Олімпії Іісуф Санон отримав 18 хвилин ігрового часу у домашній грі півфіналу плей-оф національної першості. Команда українця перемогла Рогаску з рахунком 92:79, а Санон відзначився 4 очками (2/3 двоочкових, 0/2 триочкових), зібрав 4 підбирання, зробив 2 перехоплення та 1 передачу при 1 втраті та 4 фолах (РЕ – 7). Олімпія лідирує в серії з рахунком 1:0.

Український форвард Денис Яковлєв не врятував Вентспілс від поразки у другому матчі півфінальної серії плей-оф з Огре (77:83). Наш легіонер відіграв 28 хвилин, набрав 7 очок (2/3 двоочкових, 1/5 триочкових), зібрав 9 підбирань та зробив 1 передачу і 1 перехоплення при 2 втратах (РЕ – 14). Рухунок у серії рівний – 1:1.

Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025