Українці за кордоном: перемоги у Кубку Європи, поразки у Лізі чемпіонів

0

Український форвард італійської Орландіни Денис Яковлєв вийшов у стартовій п'ятірці матчу Ліги чемпіонів, в якому його клуб на домашньому паркеті приймав німецький Людвігсбург. Команда нашого баскетболіста поступилася з рахунком 61:72, а Яковлєв за 29 хвилин на паркеті відзначився 6 очками (2/4 двоочкових, 2/2 штрафних), 3 підбираннями, 6 передачами та 1 перехопленням при 2 втратах.

Скромний матч провів український форвард литовського Ювентуса Максим Корнієнко, команда якого на домашньому паркеті поступилася іспанська Мурсії (83:93). Вийшовши з лави, гравець збірної України відіграв 17 хвилин, набрав 2 очки (1/3 двоочкових, 0/1 триочкових), зробив 2 підбирання (1 в атаці), 2 передачі та 1 перехоплення при 3 фолах.

Бігмен збірної України Ігор Зайцев вийшов у стартовій п'ятірці Роси Радом у виїзному матчі Ліги чемпіонів проти Олімпії. Польський клуб українця поступився з рахунком 72:80, а Зайцев за 28 хвилин записав набрав 14 очок (5/10 двоочкових, 1/5 триочкових, 1/2 штрафних), 8 підбирань (3 в атаці), 1 передачу та 1 блок -шот при 3 фолах.

Італійській Авеліно центрового збірної України Кирила Фесенка несподівано поступився аутсайдеру групи Бонну, програвши на домашньому майданчику з рахунком 61:69. Наш бігмен участі у матчі не брав.

Монако снайпера української збірної Сергія Гладиря, нагадаємо, переміг на домашньому паркеті турецьку Каршияку.

Центровий литовського Невежиса Владислав Коренюк вийшов у стартовій п’ятірці у виїзному матчі проти датського Баккен Бірс. Команда українця перемогла з рахунком 90:64, а Коренюк за 25 хвилин на майданчику набрав 6 очок (2/8 двоочкових, 2/2 штрафних), зібрав 11 підирань (6 у нападі) при 4 втратах та 2 фолах. Команда украіїнця завершила перший груповий раунд на першому місті, вигравши 4 з 6 поєдинків.

Ще один представник України у Кубку Європи FIBA Андрій Кальніченко, вийшовши з лави у домашньому матчі його румунського Клужу проти болгарського Академіка, відзначився 3 підбираннями (2 у нападі) та 1 асистом при 1 втраті та 1 фолі. Клуж переміг з рахунком 83:71, та вигравши 5 з 6 матчів групи, вийшов у наступний раунд з прешого місця.

Кирило Фесенко: насправді захотілося пограти в Україні