Українці за кордоном: перемоги у Кубку Європи, поразки у Лізі чемпіонів

Український форвард італійської Орландіни Денис Яковлєв вийшов у стартовій п'ятірці матчу Ліги чемпіонів, в якому його клуб на домашньому паркеті приймав німецький Людвігсбург. Команда нашого баскетболіста поступилася з рахунком 61:72, а Яковлєв за 29 хвилин на паркеті відзначився 6 очками (2/4 двоочкових, 2/2 штрафних), 3 підбираннями, 6 передачами та 1 перехопленням при 2 втратах.

Скромний матч провів український форвард литовського Ювентуса Максим Корнієнко, команда якого на домашньому паркеті поступилася іспанська Мурсії (83:93). Вийшовши з лави, гравець збірної України відіграв 17 хвилин, набрав 2 очки (1/3 двоочкових, 0/1 триочкових), зробив 2 підбирання (1 в атаці), 2 передачі та 1 перехоплення при 3 фолах.

Бігмен збірної України Ігор Зайцев вийшов у стартовій п'ятірці Роси Радом у виїзному матчі Ліги чемпіонів проти Олімпії. Польський клуб українця поступився з рахунком 72:80, а Зайцев за 28 хвилин записав набрав 14 очок (5/10 двоочкових, 1/5 триочкових, 1/2 штрафних), 8 підбирань (3 в атаці), 1 передачу та 1 блок -шот при 3 фолах.

Італійській Авеліно центрового збірної України Кирила Фесенка несподівано поступився аутсайдеру групи Бонну, програвши на домашньому майданчику з рахунком 61:69. Наш бігмен участі у матчі не брав.

Монако снайпера української збірної Сергія Гладиря, нагадаємо, переміг на домашньому паркеті турецьку Каршияку.

Центровий литовського Невежиса Владислав Коренюк вийшов у стартовій п’ятірці у виїзному матчі проти датського Баккен Бірс. Команда українця перемогла з рахунком 90:64, а Коренюк за 25 хвилин на майданчику набрав 6 очок (2/8 двоочкових, 2/2 штрафних), зібрав 11 підирань (6 у нападі) при 4 втратах та 2 фолах. Команда украіїнця завершила перший груповий раунд на першому місті, вигравши 4 з 6 поєдинків.

Ще один представник України у Кубку Європи FIBA Андрій Кальніченко, вийшовши з лави у домашньому матчі його румунського Клужу проти болгарського Академіка, відзначився 3 підбираннями (2 у нападі) та 1 асистом при 1 втраті та 1 фолі. Клуж переміг з рахунком 83:71, та вигравши 5 з 6 матчів групи, вийшов у наступний раунд з прешого місця.

Команда Липового невдало стартувала в півфіналі Команда Липового невдало стартувала в півфіналі
Промітеас захисника збірної України програв Олімпіакосу
Оприлюднено розширений список збірної України на третє вікно кваліфікації до ЧС - 2019 Оприлюднено розширений список збірної України на третє вікно кваліфікації до ЧС - 2019
Тренерський штаб збірної України оприлюднив список гравців перед початком зборів на літнє вікно відбору на Чемпіонат світу
Гладир допоміг Монако успішно стартувати в плей-оф Гладир допоміг Монако успішно стартувати в плей-оф
Захисник збірної України переможно стартував у чвертьфіналі чемпіонату Франції
Літкабеліс Віталія Чернія продовжує боротьбу за нагороди чемпіонату Литви Літкабеліс Віталія Чернія продовжує боротьбу за нагороди чемпіонату Литви
В’ячеслав Бобров і Максим Корнієнко припинили боротьбу за нагороди чемпіонату Литви
Український дворазовий чемпіон НБА розповів про найважчий момент кар’єри Український дворазовий чемпіон НБА розповів про найважчий момент кар’єри
Станіслав Медведенко розповів про випробовування великими грошима в НБА
Українець Липовий зіграє в півфіналі чемпіонату Греції Українець Липовий зіграє в півфіналі чемпіонату Греції
Промітеас захисника збірної України вийшов у півфінал чемпіонату Греції
Українець Михайлюк - найкращий шутер драфт-комбайну 2018: відео
Відео 19.05.2018
Святослав Михайлюк цього вечора завершує виступи на драфт-комбайні 2018
Михайлюк продовжив виступи на драфт-комбайні Михайлюк продовжив виступи на драфт-комбайні
Вихованець Черкаської школи баскетболу Святослав Михайлюк вже третій день знаходиться у Н'ю-Йорку, де приймає учать в драфт-комбайні НБА.
Команда Фесенка вдруге поступилася в чвертьфіналі чемпіонату Італії Команда Фесенка вдруге поступилася в чвертьфіналі чемпіонату Італії
Авеліно українця поступається в чвертьфінальній серії плей-оф
Клуб НБА цікавиться українським захисником Клуб НБА цікавиться українським захисником
Представники клубу НБА зустрінуться зі Святославом Михайлюком
Фесенко у режимі Халка допоміг Авеліно зрівняти рахунок в плей-оф Фесенко у режимі Халка допоміг Авеліно зрівняти рахунок в плей-оф
Українець зробив дабл-дабл у матчі чвертьфіналу плей-оф чемпіонату Італії
Святослав Михайлюк отримав диплом Університету Канзасу: фото та відео
Відео 14.05.2018
Український захисник завершив навчання в американському виші
Команда Фесенка драматично стартувала в плей-оф Команда Фесенка драматично стартувала в плей-оф
Авеліно українця програла вдома перший матч 1/4 фіналу
Тренер розповів про шанси українця Близнюка в НБА Тренер розповів про шанси українця Близнюка в НБА
У NCAA наш форвард Богдан Близнюк став багаторазовим рекордсменом та найкращим гравцем конференції
Гравця збірної України включено в голосування за найкращого в чемпіонаті Іспанії Гравця збірної України включено в голосування за найкращого в чемпіонаті Іспанії
Українець Артем Пустовий серед претендентів на MVP чемпіонату Іспанії
Українець Михайлюк візьме участь в драфт-комбайні НБА 2018 року Українець Михайлюк візьме участь в драфт-комбайні НБА 2018 року
Наш баскетболіст отримав запрошення на драфт комбайн
Фесенко з рекордом переміг у чемпіонаті Італії Фесенко з рекордом переміг у чемпіонаті Італії
Український центровий допоміг Авеліно перемогти в матчі чемпіонату Італії
Команда Пустового поступилася в битві рекордів Команда Пустового поступилася в битві рекордів
Обрадойро українського центрового програло важливий матч за плей-оф
Українки стали чемпіонками Литви Українки стали чемпіонками Литви
Аріна Білоцерківська та Олена Огороднікова допомогли Sirenos Kaunas здобути перемогу у чемпоінаті Литви
Богдан Близнюк зіграв на оглядинах в НБА Богдан Близнюк зіграв на оглядинах в НБА