Українці за кордоном: перемоги Липового та Гладиря, невдача Кравцова

Монако українського захисника Сергія Гладиря виграв важкий домашній матч регулярного чемпіонату Франції, перемігши на домашньому майданчику Парі-Левалуа (78:77). Вийшовши з лави, лідер збірної України отримав 14 хвилин ігрового часу, набрав 3 очки (0/1 триочкові, 3/4 штрафні), зробив 2 підбирання та 1 передачу при 2 фолах.

Центровий збірної України В’ячеслав Кравцов не врятував Ешкішехір від поразки у чемпіонаті Туреччини. Команда нашого бігмена на виїзді поступилась Істанбулу (71:85), а Кравцов за 10 хвилин за лави очок не набрав (0/1 двоочкові) та зробив 3 підбирання на чужому щиті при 3 фолах та 2 втратах.

Грецький Промітеас захисника збірної України Олександра Липового у домашньому матчі національної першості переміг ПАОК (81:66). Українець вийшов у старті, відіграв 33 хвилини, набрав 11 очок (1/6 двоочкові, 2/6 триочкові, 3/3 штрафні), зібрав 8 підбирань (4 у нападі), зробив 3 передачі та 2 перехоплення при 3 фолах та 3 втратах.

Литовський Вітаутас розігруючого збірної України Дениса Лукашова вдома поступився Ювентусу (78:8) форварда нашої національної команди Максима Корнієнка, який участі у виїзному матчі не брав. Лукашов вийшов у старті, відірав лише 6 хвилин, за які встиг виконати один неточний кидок з середньої дистанції та зробити 1 передачу при 1 фолі та 1 втраті.

Український бігмен румунського Пітешті Андрій Агафонов не врятував свою команду від виїзної поразки у матчі проти Сібіу (71:79). Наш легіонер вийшов у старті, відіграв 30 хвилин та набрав 14 очок (4/8 двоочкових, 0/1 триочкових, 6/8 штрафних), набрав 7 підбирань (3 у нападі), зробив 1 пепедачу та 1 блок-шот при 1 втраті.

Ще один українець у Румунії - Андрій Кальніченко з Пітешті - провів вдалий виїзний матч проти Муреша, який його команда виграла з рахунком 101:62. Кальніченко, вийшовши з лави, отримав 18 хвилин ігрового часу і набрав 13 очок (6/8 двоочкових, 1/2 штрафних), зібрав 4 підбирання (1 у нападі) та віддав 6 пепедач при 2 фолах та 1 втраті.

Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025