Українці за кордоном: ефектне повернення Фесенка, перемоги Кравцова, Липового та Гладиря

Свій перший матч після травми провів капітан збірної України Кирило Фесенко, який, вийшовши з лави, допоміг італійському Авелліно виграти домашній матч Серії А у Венеції (87:77). За 17 хвилин наш центровий відзначився 12 очками, 7 підбираннями (3 в атаці), 1 передачею та 1 перехопленням при 2 втратах і 3 фолах. Клуб українця після 9 турів посідає друге місие з 7 перемогами в активі.

Денис Яковлєв з Орландіни допоміг своїй команді на домашньому паркеті перемогти Тренто (82:80). За 32 хвилини матчу Серії А на паркеті наш “італієць” відзначився 13 очками, 8 підбираннями (1 в атаці) і 1 перехопленням при 1 втраті і 2 фолах. Клуб Яковлєва наразі посідає 9 місце чемпіонаті Італії з 4 перемогами в 9 матчах.

Захисник національної збірної і французського Монако Сергій Гладир в домашньому матчі чемпіонату Франції проти Шалона вийшов у старті. Команда українця перемогла з рахунком 87:57, а Гладир за 23 хвилини відзначився 7 очками, 1 підбиранням та 2 перехопленнями при 1 втраті і 3 фоли. Після цього матчу команда Гладиря йде на другому місці з 8 перемогами у 11 поєдинках «регулярки».

Центровий збірної України Артем Пустовий став кращим гравцем у складі Обрадойро у матчі проти Басконії. Команда українця поступилась на виїзді з рахунком 78:85, а наш бігмен за 33 хвилини на паркеті набрав 16 очок, зробив 5 підбирань (3 в атаці), 4 блок-шота і 1 передачу при 1 втратах і 2 фолах. Рейтинг ефективності нашого бігмена склав 20 балів, а його Обрадойро після 11 турів йде на 4 місці в турнірній таблиці Ліги АСВ при 7 перемогах у 10 поєдинках.

Центровий збірної України і турецького Ешкішехіра В'ячеслав Кравцов розпочав з перших хвилин гру регулярного чемпіонату Туреччини проти Буюкчекмедже. Команда нашого бігмена перемогла на виїзді з рахунком 79:72, а Кравцов за 26 хвилин записав до активу 14 очок, 4 підбирання (1 в атаці), 2 передачі та 1 блок-шот при 2 фолах і 2 втрати. Команда бігмена після 9 турів посідає 5 місце з 6 перемогами в активі.

Захисник збірної України і грецького Промітеаса Олександр Липовий провів скромний матч проти Аріса. Команда українця перемогла з рахунком 70:40, а Липовий вийшов у стартовій п'ятірці і набрав 7 очок, зробив 4 підбирання (1 в атаці), 1 перехоплення при 3 фолах. Команда українця йде на третій позиції в турнірній таблиці з 6 перемогами в 7 матчах «регулярки».

Бігмен збірної України Ігор Зайцев не врятував Росу Радом від поразки в домашньому матчі чемпіонату Польщі проти Кошаліна (75:92). За 16 хвилин українець набрав 4 очки і зробив 2 підбирання (1 в атаці) при 2 фолах і 4 втратах. Його команда на даний момент займає 11 місце в таблиці з 3 перемогами в 8 матчах.

П'єно Жвайгждес форварда збірної України В'ячеслава Боброва на домашньому паркеті програв Жальгирісу (51:75). Українець, вийшовши в старті, відіграв 26 хвилин, набрав 13 очок, зробив 6 підбирань (3 в атаці), 1 передачу та 1 перехоплення при 4 втратах і 5 фолах.

Ювентус форварда збірної України Максима Корнієнка обмеженою ротацією на домашньому паркеті переміг Шауляй з рахунком 77:64. Вийшовши з лави, українець відіграв 16 хвилин, набрав 2 очки, зробив 3 підбирання (2 в атаці), 1 передачу і 2 перехоплення при 2 втратах і 3 фолах.

Команда Боброва після 14 матчів посідає 5 місце в таблиці з 6 перемогами в активі, Ювентус займає 7 сходинку, вигравши 4 з 13 поєдинків литовської «регулярки». Відзначимо, що Вітаутас розігруючого збірної України Дениса Лукашова минулого тижня матчів не проводив і на даний момент замикає турнірну таблицю з 2 перемогами в 11 матчах.

Повернувся до США форвард збірної України Максим Пустозвонов і у грі G-League проти Лонг Айленду (101:126) відіграв за Кантон Чардж 2 хвилини та набрав 2 очки при 1 фолі.

Українці за кордоном: супер-матч Гладиря, стабільний Бобров, перемоги Кравцова, Лукашова та Зайцева Українці за кордоном: супер-матч Гладиря, стабільний Бобров, перемоги Кравцова, Лукашова та Зайцева
Наші збірники провели чергові поєдинки у складі своїх закордонних клубів
Арізона Стейт Шибеля перемогла Канзас Михайлюка Арізона Стейт Шибеля перемогла Канзас Михайлюка
Цього вечора в Лоуренсі зустрічалися “Арізона Стейт” Віталія Шибеля та “Канзас” Святослава Михайлюка. Фаворитом матчу був колектив саме вихованця черкаської школи баскетболу, проте перемогу святкували гравці Арізони Стейт.
Українці в NCAA: Михайлюк vs Шибель Українці в NCAA: Михайлюк vs Шибель
Вперше в історії двоє українців зійдуться у очному протистоянні в NCAA
Неймовірно: Сергій Гладир реалізував 9 з 10-ти триочкових за матч! Неймовірно: Сергій Гладир реалізував 9 з 10-ти триочкових за матч!
Гравець збірної України Сергій Гладир провів фантастичний матч у Франції!
Максим Івшин – гравець команди з Мозамбіку Максим Івшин – гравець команди з Мозамбіку
Український центровий Максим Івшин, який найбільш відомий на батьківщині своїми виступами за “Черкаські Мавпи” та “Азовмаш” - погодив контракт з мозамбікським “Ферровіаріо Бейра”.
Михайлюк та Канзас зазнали першої поразки в сезоні Михайлюк та Канзас зазнали першої поразки в сезоні
В матчі проти “Вашингтону” підопічні Біла Селфа продемонстрували надзвичайно низький як для себе відсоток реалізації дальніх кидків (25%) та програли з рахунком 74:65.
Ольга Яцковець: cподіваюся, вболівальники підтримають чоловічу збірну і вона також здобуде 2 перемоги Ольга Яцковець: cподіваюся, вболівальники підтримають чоловічу збірну і вона також здобуде 2 перемоги
Ольга Яцковець - молода зірка української жіночої збірної. Поки вона знаходиться у затінку більш досвідчених і авторитетних гравців, та з кожним матчем додає у майстерності і впевненості. Цього року 20-річна баскетболістка спробувала свої сили у словацькому Ружомбероку. На матчі зібрної вона продовжує приїзджати із велиим бажанням і вірить що чоловіча команда зможе повторити листопадовий успіх жіночої збірної
Михайлюк: хочу бути різноплановим гравцем, а не просто шутером Михайлюк: хочу бути різноплановим гравцем, а не просто шутером
Українець працює над усіма ігровими компонентами
Лень: цього сезону намагаюся бути більш агресивним Лень: цього сезону намагаюся бути більш агресивним
Центровий Фінікса задоволений своєю грою проти Лейкерс
Потужний дабл-дабл Леня у матчі проти Лейкерс: відео
Відео 18.11.2017
Український центровий Санс провів вдалий матч у Лос-Анджелесі
Українські студенти за океаном: стан справ на старті сезону Українські студенти за океаном: стан справ на старті сезону
Цього тижня стартували студентські баскетбольні ліги в США та Канаді. У сезоні 2017/2018 наша країна матиме рекордну кількість студентів за океаном.
Неймовірне влучання Сергія Гладиря у чемпіонаті Франції: відео
Відео 04.11.2017
Гравець збірної України відзначився точним кидком зі своєї половини майданчику
Збірна України втратила, ще одного лідера Збірна України втратила, ще одного лідера
Олеся Малашенко не зможе зіграти за збірну України у листопаді
Українці за кордоном. Чергові перемоги Кравцова, Пустового та Гладиря Українці за кордоном. Чергові перемоги Кравцова, Пустового та Гладиря
Українська дуель у Литві, а також поразки Лукашова та Боброва
Збірна України втратила лідера Збірна України втратила лідера
Таїсія Удоденко таки не зможе зіграти у листопаді за збірну України
Українець Боломбой підписав контракт з клубом НБА Українець Боломбой підписав контракт з клубом НБА
Екс-гравець Юти тепер гратиме за Мілуокі Бакс
В'ячеслав Бобров став найрезультативнішим гравцем у матчі проти Жальгіріса В'ячеслав Бобров став найрезультативнішим гравцем у матчі проти Жальгіріса
Український форвард оформив дабл-дабл у поєдинку проти чемпіона Литви
Українець Герун зіграв за першу команду Барселони Українець Герун зіграв за першу команду Барселони
Форвард відіграв 14 хвилин у контрольному поєдинку
Фесенко та Пустовий стартували в чемпіонатах Фесенко та Пустовий стартували в чемпіонатах