Україна поступилась Словенії на турнірі у Хорватії

Міжнародний турнір у Хорватії

Словенія - Україна 78:67 (23:13, 15:18, 24:27, 16:9)

Україна: Пустовий 13 + 7 підбирань + 3 перехоплення + 2 блок-шота, Лукашов 9 + 7 підбирань + 3 передачі, Пустозвонов 8, Зайцев 8, Бобров 8 + 6 підбирань, Мішула 8 + 5 підбирань + 4 передачі, Липовий 5, Кравцов 5 + 5 підбирань + 4 втрати, Корнієнко 3, Кольченко 0, Отверченко 0

Хід гри

У дебюті поєдинку збірна України дозволила словенцям заволодіти перевагою. Обидві команди грали переважно в повільний позиційний баскетбол. Ми більше завантажували фарбу, де з перших хвилин активно працював Кравцов. Підопічні Кокошкова грали креативніше, і додали у потужності в атаці з виходом на майданчик Рендольфа. У дебюті другої десятихвилинки словенці, які мали 10 очок переваги після першої чверті, відвантажили в кільце української збірної три точних дальніх, після чого трохи зменшили оберти в атаці. Команда Мурзіна продовжила гнути свою лінію, граючи через фарбу, що в підсумку дозволило нашій команді трохи скоротити відставання. Пару раз словенці проґавили Боброва, який результативно вривався у трихсекундну, а Кравцов закрив чверть точним гаком - на велику перерву суперники пішли за 7 очок переваги словенської команди.

У третій чверті команди трохи забули про захист, зігравши досить результативно. Кілька разів підопічні Мурзіна підбиралася до суперника на відстань 1-2 очка, проте словенці кожен раз карали Україну влучним дальнім або результативною дією в фарбі, не дозволяючи супернику вперше в матчі вийти в лідери. Наша команда після великої перерви виглядала впевненіше в першу чергу в атаці, поліпшивши відсоток влучань. Неприємним епізодом стала травма Кравцова, яку центровий отримав у дебюті десятихвилинки. Однак, що приємно, бігмена вдало підмінив Пустовий, який був найкращим на паркеті у третій чверті.

У четвертій десятихвилинці словенці-таки зуміли стабілізувати гру і не дозволили нашій команді, яка за 10 хвилин набрала лише 9 очок, довести свій камбек до кінця. Українська команда частіше за суперника втрачала м'яча і в кінцівці усе ж таки поступилася, програвши матч з рахунком 67:78.