Уфук Сариджа: жодна команда не забивала нам стільки очок в одній чверті

Головний тренер збірної Туреччини Уфук Сариджа поділився думкою про матч проти України (80:66) в кваліфікації ЧС-2019:

"Це була дуже важлива гра для нас. У нас був жахливий старт. Я не очікував такого повільного старту від збірної. У нас були помилки в захисті, дозволили супернику забити 28 очок і поступалися з різницею  в -13. У другій чверті ми дещо змінили стан речей . Почали грати ефективно на обох кінцях майданчику і в підсумку закінчили гру перемогою. Третю чверть також почали не кращим чином, робили неправильні рішення. По великому рахунку нам вдалося виграти досить легко, але я хотів би відзначити, що у нас було мало часу на підготовку до цієї гри. Ми провели мало часу всією командою разом. Наприклад, Україна провела три товариські матчі, а ми - ні одного. Це відбилося на наших діях, але в підсумку ми виграли.

Ми виграли перший матч проти України, тому тепер у нас є перевага особистих зустрічей в гонці за перше місце. Постараємося сконцентруватися на наступній грі. Нам не потрібні сюрпризи, як було минулого разу зі Швецією. Дякую гравцям і сподіваюся, що вони проявлять таку ж самовіддачу як сьогодні. 54 очка набрали Уілбекін і два гравці НБА. Мене це не турбує. Ми перемогли і це найважливіше. У збірної України хороші великі гравці. У них перевага в габаритах. Осман і Коркмаз були гарні в нападі. Відмінно попрацював Семіх Ерден. Він не набрав багато очок, але відмінно попрацював у захисті, поставив ряд блок-шотів.

Чекаю від гравців ще більш високої віддачі в наступному матчі. Сьогодні Чеді Осман іноді грав четвертого номера і це допомагало нам при нерівноцінних розмінах. Жодна команда не забивала нам стільки очок в одній чверті. Ми зробили багато втрат, у України залітали триочкові. У другій половині ми забили більше очок, почали влучати свої кидки і набрали рекордну кількість очок за чверть в кваліфікації. Досвід гри в НБА допоміг Осману і Коркмазу. Вони виросли в фізичному плані. Осман провів відмінну другу половину сезону, у Коркмаза була травма, але він також виріс за час перебування в лізі. Ці гравці відмінно допомогли нашій команді, хоча і не тренувалися зі збірною занадто багато часу ", - зазначив Сариджа.

Збірна Німеччини – новий чемпіон світу
У фіналі турніру німецька команда обіграла Сербію.
В Україні будуть показані всі вирішальні матчі чемпіонату світу
В рамках спільної угоди ФБУ, FIBA та ХSPORT всі головні матчі чемпіонату світу будуть показані на телеканалі ХSPORT.