У Запоріжжі визначено переможця Кубка області: фото та відео

Уже п'ятий рік поспіль управління молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації (керівник - Наталія Власова) та Федерація баскетболу Запорізької області (президент - Валерій Елькінсон) організують захоплюючі змагання - Кубок області з баскетболу. У цьому розіграші на трофей претендували сім команд - ЗНТУ, ЗНУ, ДЮСШ-12, Суперпеченюшка, Yabloki, збірні Токмака та Мелітополя. Змагання відбувалися 11-13 травня на майданчиках ПС ЗАБ та СК ЗНУ.

У чвертьфіналі Токмаку і Мелітополю із жеребом не пощастило. ЗНТУ переміг мелітопольців 112:63, а ЗНУ – Токмак 145:83. Ще одним півфіналістом стали баскетболісти “Суперпеченюшки”. Їм же вдалося пробитися до фіналу. Доволі несподівано “Печенюшка” обіграла ЗНУ у півфіналі 86:69. Іншу путівку фіналіста виборола збірна ЗНТУ, перемігши “Яблокі” 143:73.
Матч за третє місце “Яблокі” виграли у команди Запорізького національного університету - 76:61.

Очікували інтриги і у фінальному протистоянні. Але вже на старті баскетболісти “Суперпеченюшки” багато своїх кидків змазали, програвали підбір і не встигали за швидкими атаками “ЗНТУ”. Поки сил і бажання у ветеранів вистачало, рахунок зберігався пристойним. Як тільки студенти отримали забагато вільних зон - про інтригу довелося забути. У другій чверті суперник уже особливо не боровся і під своїм щитом, тому баскетболісти “ЗНТУ” скоріше сперечалися між собою. "Трьоха" разом із сиреною від Романа Морозова підсумувала виграну студентами першу половину - 62:27.

У другій половині знайшлося місце і для алей-упів від ЗНТУ, але був свій бомбардир і у “Суперпеченюшки”. Яків Змітровіч набрав у фінальному матчі 27 очок. Фінальна ж сирена зафіксувала впевнену перемогу ЗНТУ - 118:61.

Валерій Елькінсон, президент федерації баскетболу Запорізької області:
- Несподіванок не відбулося, команда ЗНТУ, хлопці, які грали в Першій лізі та стабільно тренуються, беззастережно перемогли. Але були цікаві ігри між командами «Печенюшка», «Яблука», і ЗНУ. Ці змагання ми провели спільно з обласним управлінням фізичної культури і спорту. Призери отримали медалі, переможці - перехідний кубок. Всі отримали заряд енергії та отримали задоволення від заключних змагань цього сезону.

Результати Кубка Запорізької області з баскетболу.

У Запоріжжі відбувся семінар для дитячих тренерів
Заняття проводили тренер БК Запоріжжя Станіслав Овдєєнко та гравець команди Дейшон Френсіс
Олександру Радулович обрано віцепрезиденткою Запорізької обласної федерації
Напередодні в Запоріжжі відбулася президія обласної баскетбольної федерації
Паулюс Баркус: уже в передсезонних турнірах видно високий рівень Суперліги
Асистент головного тренера БК Запоріжжя поділився враженнями від підготовки до офіційних змагань
Еван Максвелл: уже відчув конкуренцію в українській Суперлізі
Легіонер БК Запоріжжя розповів про адаптацію в новому колективі та підготовку до сезону
У Запоріжжі відбудеться відбірковий етап Кубку України з баскетболу 3х3
Змагання відбудуться 24 липня на баскетбольному майданчику стадіону Славутич-арена