Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
У Запоріжжі відбудеться етап чемпіонату України з баскетболу 3х3

У Запоріжжі відбудеться етап чемпіонату України з баскетболу 3х3

Яскравий сезон баскетболу 3х3 у Запоріжжя добігає кінця. 6 серпня на майданчиках, що будуть розташовані біля каскаду фонтанів "Райдуга", о 10 годині розпочнеться  БК "Запоріжжя"-ZOG SREETBALL CUP – турнір, організований БК "Запоріжжя" та ТК "ЗапоріжОілГруп" за сприяння Федерації баскетболу України, Запорізького міськвиконкому, Федерації баскетболу Запорізької області та  Запорізької облорганізації ФСТ "Спартак".

Це всеукраїнські відкриті змагання з баскетболу 3х3 - чемпіонат України, в яких може взяти участь кожен: як професіонал, так і аматор, як мешканець Запоріжжя, так і гість міста. Програма турніру передбачає змагання серед чоловічих (більше 18 років), юніорських (до 18 років) та жіночих команд. Турнір проходитиме за правилами і форматом FIBA 3х3. Кращі гравці отримають нагороди та рейтингові бали у залік сезону. Загальний призовий фонд турніру складає 16500 гривень, який забезпечив генеральний спонсор змагань – ПК "ЗапоріжОілГруп".

Окрім основної програми, на учасників чекають традиційні конкурси   слем-данків та триочкових, переможці яких також отримають грошову винагороду. Тож глядачів цього видовищного дійства будуть переповнювати емоції від запальної гри учасників, конкурсної програми та музичного  шоу.

Зареєструватися на турнір можна безпосередньо перед початком змагань у організаторів (починаючи з 9:00). Також, обов’язкова реєстрація команд та гравців на сайті ФІБА 3х3: http://3x3planet.com. Участь в турнірі – безкоштовна! Вхід на захід – вільний!

Запрошуються всі, хто бажає відвідати свято спорту, командного духу, неабиякого запалу та позитивного настрою!