Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
У Одесі зіграно матчі Кубка України U-18

У Одесі зіграно матчі Кубка України U-18

Кубок юнацької ліги України з баскетболу зібрав гравців 1998 та 1999 років народження. Слід зазначити, що команди обох вікових номінацій  мали у цьому турнірі свої проблеми. Баскетболісти 98 року беруть участь у першості ВЮБЛ та мають більш зіграний склад, проте і більшу загрузку у сезоні, до того ж у Кубку їм довелося грати з більш дорослими суперниками.   

Натомість команди 99 року вже завершили своє навчання у спортивних школах, разом не тренуються та частково роз’їхались по різних місцях. Ось так і одеська команда СДЮСШОР імені Літвака зібралась чи не безпосередньо перед початком кубкових ігор з київським КСЛІ. Втім, незіграність команди компенсувалась  присутністю у її складі гравців професійних клубів – Михайла Ягодіна з БІПи та Микити Ярмакі з БК Одеса. Що ж стосується київських спортивних ліцеїстів, то в них видався важкий календар – за 3 дні в Одесі вони встигли провести 4 гри – дві на Кубок юнацької ліги, та ще дві у своїй віковій категорії ВЮБЛ.

Кубкові баталії пройшли 15 та 16 лютого у великому ігровому залі СДЮСШОР імені Бориса Літвака. Перша гра сповна продемонструвала відсутність спільних тренувань у одеситів. Після впевненого початку гра у підопічних Дмитра Шаламова трохи розладналась, та на 34-й хвилині кияни вийшли уперед на 4 очки. Довелося одеситам брати тайм-аут, та розбиратися у власних помилках. Судячи з усього Дмитру Шаламову вдалося привести до ладу гру своїх хлопців, та у підсумку перша зустріч завершилась перемогою одеситів з рахунком 63:56.

Друга гра вже протікала зовсім за іншою схемою. Господарі майданчика виграли першу чверть з рахунком 26:9, та й надалі волі столичним гостям не давали. Фінальна сирена зафіксувала другу перемогу одеситів, цього разу з рахунком 69:45.

Результати матчів у інших чвертьфінальних парах поки що не відомі, отже наразі ми не можемо сказати – хто складе компанію одеситам у фіналі чотирьох Юнацької Ліги України, та коли саме відбудуться ці двобої.