Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
У Миколаєві відбудеться тренерський семінар

У Миколаєві відбудеться тренерський семінар

Федерація баскетболу Миколаївської області разом з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти запрошує взяти участь у проведенні регіонального семінару для тренерів груп початкової підготовки, який відбудеться 5 квітня 2017 року на базі спеціалізованої дитячо-юнацькій спортивної школи олімпійського резерву № 4 Миколаєва.

  У практичній частині заходу передбачено проведення майстер-класу на тему "Особливості роботи з дітьми молодшого шкільного віку" Шаламова Дмитра Сергійовича, старшого тренера відділення баскетболу Одеської СДЮСШОР ім. Б. Д. Литвака, тренера баскетбольного клубу "Хімік", тренера національної збірної України U 16, FIBA EUROPE COACHING CERTIFICATE.

Теоретична частина:
- виступ старшого викладача кафедри психолого-педагогічної освіти та медіадидактики Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ляхової Валентини Петрівни на тему "Психологічні фактори роботі з дітьми молодшого шкільного віку";
- виступ головного лікаря Миколаївського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Кравчук Тетяни Генріхівни на тему "Особливості відбору дітей для занять баскетболом з урахуванням фізичних можливостей".

  До участі в заході запрошуються тренери ДЮСШ із баскетболу, учителі фізичної культури, керівники гуртків спортивного напряму та усі небайдужі до розвитку юнацького баскетболу в Україні.

  Участь у семінарі безкоштовна.

  Реєстрація учасників семінару о 10:00.

  Семінар проводитиметься  5 квітня 2017року з 10:30 до 15:00 за адресою вул. Генерала Карпенка, 40-а (спортивна школа "Надія").