У Кропивницькому зіграно турнір з баскетболу 3х3

0

У Кропивницькому відбувся турнір з баскетболу 3х3 Kropyvnytskyi summer cup. Змагання стали етапом літнього Кубка ФБУ. Вони зібрали 23 команди: 11 в категорії U-18 і 12 в категорії чоловіків. Гості з'їхалися з Олександрії, Аджамки, Бобринця, Долинської, Світловодська.

Було дуже приємно бачити єдину жіночу команду, яка грала в юнацькій категорії і зовсім пасла задніх. Представниці слабкої статі дали бій молодим хлопцям і навіть вийшли в стадію плей-оф.

3 місце в молодшій категорії посіли хлопці з "Дольче" (Перкін Єгор, Огурцов Данило, Парфеєвець Андрій, Хитрий Євген).

2 рядок посіла команда гостей з Бобринця "Brotherhood" (Лавриненко Андрій, Рижков Юрій, Усанов Андрій).

Переможцями в категорії U-18 стала команда з назвою "Aux" (Стадник Ростислав, Кушнір Максим, Мизь Артур, Рибченко Іван).

Найкориснішим гравцем молодшої категорії став Стадник Ростислав з Олександрії.

За традицією також проходили конкурси серед глядачів, данкерів і снайперів.

Найкращим серед глядачів був Коля, попри юний вік він зміг швидше за всіх пробігти з веденням три човника і закинути тричі м'яч в кільце. Нагорода - сертифікат на смачні десерти від партнера турніру bar Kex.

У конкурсі снайперів найкращим став Саламаха Євген. Він холоднокровно відправив 8 м'ячів з 10 точно в ціль.

У конкурсі кидків зверху став найкращим Петров Олександр, порадувавши глядачів потужними і амплітудними данками.

Між конкурсами яскраво виступили хлопці з Кіровоградської обласної федерації брейк-данса.

3 місце в чоловічій категорії посіла команда з назвою "Один без бороди" (Кондратенко Костянтин, Подкопайло Денис, Хапун Олександр, Хапун Іван).

2 місце посіла команда "Втрачені" (Лукинський Владислав, Кушнір Максим, Стадник Ростислав, Вербової Андрій).

1 місце і путівку в фінал літнього кубку ФБУ здобула відома місцева команда "4 по 100" (Петров Олександр, Топчій Павло, Мизь Микита).

MVP в чоловічих сутичках за звання чемпіона заслужено здобув Мизь Микита.

- Дуже приємно бачити молодих хлопців на такого роду заходах. Деяких я знаю кілька років і бачу прогрес! А також радий бачити сторожив місцевого баскетболу. Я отримую задоволення від проведення баскетбольних свят, адже вони сприяють живому спілкуванню, роблять молодь більш спортивною, а найголовніше здоровою і цілеспрямованою.

Визначилися суперники збірних України 3х3 у плей-оф Олімпіади
Наші баскетболісти продовжують боротьбу на Юнацькій Олімпіаді
Збірна України не змогла здолати американський бар’єр
У матчі за перше місце у групі В на Юнацькій Олімпіаді наша збірна поступилася американкам
Збірні України U-18 продовжать виступи на Олімпіаді
Наші команди з баскетболу 3х3 зіграють заключні матчі в групах на Юнацькій Олімпіаді
Юрій Кондраков: досвід баскетболу 3х3 допомагає набувати більше впевненості
Гравець БК Запоріжжя поділився враженнями від виступу на чемпіонаті світу U-23 з баскетболу 3х3
Вікторія Кондусь: запорука успіху - дружній колектив
MVP Чемпіонату світу з баскетболу 3х3 готова до старту у жіночій Суперлізі
Бронзові призерки молодіжного чемпіонату світу повернулися на батьківщину
З Китаю до України прибули команди хлопців і дівчат, які представляли нашу країну на чемпіонаті світу для гравців віком до 23 років
Чемпіонат світу 3х3 (U-23): підсумки для топ-5 світового рейтингу
Збірні України стали одними з найкращих на чемпіонаті світу в Китаї
Українка Ляшко очолила рейтинг результативності на Олімпіаді
Збірна України U-18 виграла стартові поєдинки з баскетболу 3х3 на Юнацькій Олімпіаді
Жіноча збірна України 3х3 захопила лідерство на Олімпіаді
Наші дівчата перемогли у двох стартових поєдинках на Юнацьких Олімпійських іграх
Успіх жіночої збірної U-23 зміцнив позиції українського баскетболу 3х3
Жіноча збірна України U-23 виборола бронзові медалі чемпіонату світу з баскетболу 3х3