У Кропивницькому відбувся етап Winter Basket Battle

У Кропивницькому відбувся турнір з баскетболу 3х3 - Kropyvnytskyi Winter Basket Battle.

Відбірковий етап пройшов в двох категоріях: чоловіки та юнаки U-18. Турнір зібрав 8 дорослих команд і 5 юнацьких, серед яких була команда представниць прекрасної статі.

Поєдинки юнацької категорії пройшли за коловою системою. Третє місце посіла команда гостей з міста Бобринець "Brotherhood1" (Рижков Юрій, Лавриненко Андрій, Ткаченко Костянтин, Дем'яненко М.).

Друге місце посіла місцева команда "Star Wars" (Рибченко Іван, Поярков Ярослав, Парфеевец Андрій).

А переможцями в категорії U-18 стала команда з міста Олександрія "Aux" (Стадник Ростислав, обушком А., Горбаченко В.). Завдяки  точним дальнім кидкам Ростислава Стадника команда досягла найвищої позиції. Він також заслужено отримав нагороду самого корисного гравця турніру в юнацькій категорії.

Що стосується чоловічої категорії, тут 8 команд розділилися на 2 групи.

Бронзовими призерами стала команда "Досить бити скло" (Димура Олег, Поярков Ярослав, Рибченко Іван).

Срібними призерами стала місцева команда з оригінальною назвою "На барі сині" (Вербовій Андрій, Фортуна Руслан, Лукинський Владислав, Стадник Ростислав).

«Золото» здобула команда з Кропивницького "4 по 100" (Петров Олександр, Павло Топчій, Мизь Микита, Хапун Алексаедр). MVP в чоловічій категорії здобув Мизь Микита.

Крім класичної гри 3х3 були проведені конкурси.

У конкурсі триочкових кидків найкращим став Вербовій Андрій, показавши дуже хороший відсоток реалізації з-за дуги.
Продемонструвавши ефектні і потужні кидки зверху заслужену перемогу в конкурсі слем-данків здобув Петров Олександр.
Також відбувся конкурс для найменших глядачів. Переможець (10-річний Євген Бабенко) став володарем класного баскетбольного м'яча від партнерів турніру.

Після ігор групового етапу до нас на вогник заскочила крута танцювальна банда Let's move family. Хлопці показали як дійсно потрібно танцювати.

Потрібно подякувати спонсорам і партнерам турніру: Піцерія THE BOSS, A.P. and Sons Construction, мережа магазинів "Sport Discounter", ФОП Пасічник, ТМ "Золотий Вік". А також організаторам турніру.