У київського Динамо майже не залишилося права на помилку

4 лютого у Жіночій Суперлізі було зіграно два матчі. У Вінниці вдалося перемогти господаркам, у Харкові – гостям.

Недарма лідер Вінницьких Блискавок Сінтія Омобогундже після матчу з Київ-Баскетом наголошувала, мовляв поєдинок з лідером носив радше тренувальний характер, головний двобій – недільний з Динамо. Слова з ділом не розійшлися. Відпрацювавши комбінації у грі з Київ-Баскетом підопічні Олександра Підлужняка змогли втретє усезоні обіграти Динамо – у боротьбі за плей-оф виграш у прямого конкурента дорогого коштує. Динамівкам не судилося у цьому матчі вийти вперед більше ніж на очко. Натомість господаркам вдалося досягти підсумкового відриву у вісім очок 57:49.

Найрезультативнішим гравцем матчу стала Сінтія Омобогундже. До своїх 14 набраних очок вона додала 11 підбирань - це дабл-дабл. Ще один гравець у складі Блискавок Вікторія Хом’як була близька до тріпл-даблу (10 оч+10рп+9пдб). Найкраща у складі гостей Олена Тетерук після фурору у попередньому матчі (39 набраних у суперництві з Ріне-Сузір’я-ОСДЮСШОР) може похвалитися тільки 13-ма очками.

Київське Динамо поступилося у двох виїздних матчах спочатку Рівне-Сузір’я-ОСДЮСШОР, тепер Вінницьким Блискавкам. А саме ці команди є головними суперницями підопічних Володимира Рижова у боротьбі за 3-4 місця, тобто за плей-оф. Права на помилку у «біло-синіх» майже не залишається.

У Харкові ХАІ знову поступився ІнтерХім-СДЮСШОР. Але цього разу підопічні Елеонори Чек мали усі шанси схилити шальки терезів на свій бік. Харків’янки оперативно зробили висновки після суботньої поразки і вже у першій чверті «показали зуби» 21:20. Більше того, відпочивати команди пішли за рахунку 43:35 на користь господарок. Втім, перерва у матчі явно пішла на користь одеситкам. Бо третій період вони виграли майже з подвійною перевагою 21:12. А у четвертій чверті вже підопічні Ірини Щипакіної контролювали хід подій. У підсумку 79:72 на їхню користь.

Одразу три гравця у цьому матчі набрали по 19очок – одеситки Карп і Сергеєва і харків’янка Чек. Але Кристина Карп при цьому зробила дабл-дабл – 19оч+18 пдб.

У складі ХАІ 32 хвилини відіграла чемпіонка Європи-1995 Олена Вергун.

Жіноча Суперліга

4 лютого

м. Вінниця
Вінницькі Блискавки – Динамо-НПУ 57:49 (11:8, 15:14, 19:20, 12:7)

м. Харків
ХАІ – ІнтерХім-СДЮСШОР 72:79 (21:20, 22:15, 12:21, 17:23)

Турнірна таблиця

Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди