Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
У Дніпрі відбувся Кубок пам’яті Костянтина Медведєва

У Дніпрі відбувся Кубок пам’яті Костянтина Медведєва

Напередодні в спорткомплексі "Динамо" відбулися заключні матчі відкритого чемпіонату Дніпра з баскетболу серед ветеранів. Одночасно було розіграно традиційний Кубок пам'яті заслуженого тренера України Медведєва К. Р.

У двох вікових категоріях (50+ та 65+) змагалися чотири команди, три команди представляли Дніпро і одна вперше Кривий Ріг.На першому етапі зустрілися Дніпро – Кривбас Ветеран-Гірник і BIG GAME – ДніпроБаскет. У обох поєдинках прогнозовано перемогли більш "молоді" ветерани 51:37 та 47:39 відповідно.
Набагато цікавіше пройшов фінальний етап, на якому зустрілися команди однієї вікової категорії.

Категорія 50+
Дніпро –  BIG GAME – 49:36

З перших хвилин зустрічі гравці команди Дніпро, головним чином завдяки зусиллям Павла Вакулова, Ігоря Демченко і капітана команди Ігоря Скрябіна, заволоділи ініціативою, повели в 8-10 очок і не поступилися до кінця. Менш зіграна команда суперників, очолювана капітаном команди МСМК Коробковим Володимиром, втративши ініціативу на початку і зумівши вирівняти гру тільки у четвертій чверті (розігралися Дмитро Науменко та Олександр Гулін), наздогнати суперників вже не змогла...


Категорія 65+
ДніпроБаскет – Кривбас Ветеран-Гірник – 38:39

У цій категорії зустрілися рівні за силою команди. Усі чотири чверті йшла безкомпромісна гра азартна, очко в очко.

Незважаючи на те, що за господарів турніру (капітан Анатолій Солодовник) виступали такі титуловані ветерани баскетболу, як Семен Василенко і В'ячеслав Савчук (чемпіони світу та Європи!) перемога з різницею в одне очко дісталася гостям із Кривого Рогу. У криворіжців найбільший внесок в успіх внесли капітан команди Микола Бичков і Віталій Красносельський (чемпіони Європи!), допоміг також найстарший учасник турніру ЗТУ Жорж Каруца – 79 років!
Кубок було розіграно в 30-те! Уперше в далекому 1988 році його виграла легендарна команда ветеранів ЗКЛ.
Треба відзначити ветеранів Кривого Рогу, які, незважаючи на великі труднощі, змогла приїхати на турнір – велика заслуга в цьому С. Бурачевського.

Після матчів за традицією – загальне фото всіх учасників і не менш традиційне – дружнє спілкування.