Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
У Більбао відбувся благодійний аукціон. Зібрано кошти для захисників Батьківщини, котрі зараз на Сході України ВІДЕО

У Більбао відбувся благодійний аукціон. Зібрано кошти для захисників Батьківщини, котрі зараз на Сході України ВІДЕОУ Більбао за підтримки Федерації баскетболу України місцева українська діаспора провела благодійний аукціон, найціннішими лотами якого були майка і м’яч з автографами гравців національної збірної України. За всі дні роботи українського стенду українська діаспора зібрала 1860 євро, що підуть на закупівлю медикаментів, одягу та взуття для захисників України, котрі нині перебувають на Сході нашої країни.

Євген, переможець благодійного аукціону:

«Ми з другом ще в лютому, в день жеребкування придбали квитки і на баскетбол, і на літак. Прилетіли сюди з Києва підтримати нашу збірну. В перший день чемпіонату ми прийшли до фан-зони, до українського стенду. Мені відразу сподобалася ця майка. Коли я дізнався, що її будуть розігрувати на аукціоні, вирішив, що маю її придбати. Тим більше цей аукціон благодійний, кошти від нього йдуть бійцям, котрі зараз на Сході України. Це ще більше спонукало до участі в аукціоні.

Мені взагалі подобається високого ґатунку, коли грають висококласні баскетболісти або футболісти, подивитися на це видовище, відчути атмосферу матчу шалену, коли вболівальники обох команд між собою змагаються на трибунах. Це цікаво».