Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Terra-Teiwaz-2017: місяць до старту

Terra-Teiwaz-2017: місяць до старту

До початку Інтернаціонального кемпу Terra-Teiwaz-2017 залишився місяць. Як і минулого року його буде проведено в "Олімпійському селищі" (Olympic Village").
Воно розташоване у декількох кілометрах від Києва за адресою: Україна, Київ, Новообухівське шосе, 26 км. Додаткова інформація: www.olympic-village.com.ua  info@olympic-village.com.ua

Для  учасників Інтернаціонального баскетбольного Кемпу ФБУ і компанія Wilson, що спеціалізується на спортивних аксесуарах, надала "розумні" баскетбольні м’ячі Wilson X Connected Basketball. У м’ячі вмонтований датчик, він оснащений акселерометром та Bluetooth-модулем, який передає дані на смартфон. Датчик точно фіксує усі здійсненні кидки, чітко розподіляє двоочкові і триочкові влучання а також кидки зі штрафної смуги. Додаток коментує кидки у реальному часі, а також продукує додаткові ефекти, наприклад, зворотній таймер, гомін трибун тощо. Доступні чотири режими тренувань, включаючи Buzzer Beater, який має дозволити холоднокровно вражати кільце суперника на останніх секундах матчу. 

Перед початком кемпу першими розумного м’яча протестували учасники Фестивалю Міні-баскетболу, MVP "All Star 4 seasons" гравці команди "Зима" - Єва Адаменко и Семен Чорногрицький.

Ігор Чорногрицький, директор БК Тейваз:

- Приємно відзначити, що наші найкращі гравці команди  "TEIWAZ" U – 12 – це учасники минулорічного баскетбольного кемпа. Вони були одні з найменших за віком учасників, але це не завадило їм виграти конкурс у більш старших гравців. Семен виграв конкурс триочкових кидків і отримав приз від гравця збірної України Олександра Мішули. А Єва виграла конкурс штрафних кидків і отримала приз від "бігмена" збірної України Артема Пустового. І Семен, і Єва відмінно провели сезон у ВЮБЛ, пробилися до складу "AII-Star" и стали MVP.

Усі гравці Кемпу зможуть протестувати надсучасний баскетбольний м’яч, який здатний вести ігровий рахунок, фіксує, коли гравець потрапив у кошик, а коли ні. Додаток дозволяє відстежувати статистику кидків під час тренування або гри. Один з найулюбленіших і найвидовищніших конкурсів для учасників нашого кемпу – "Герой вирішальних хвилин" цього року проводитиметься баскетбольним м’ячем Wilson X Connected Basketball. Переможця у цій номінації очікує приз від компанії Wilson.

З питань участі у літньому таборі звертатися за телефонами 093 721 77 03, 096 320 1998. Додаткова інформація http://bcteiwaz.com.ua. Бронювання місць  office@bcteiwaz.com.ua.