Талісман ФБУ запросив студентів на поєдинок Суперліги Парі-Матч

На території КПІ сьогодні було спекотно. Наш кіт прогулювався місцевим парком і роздавав усім охочим безкоштовні квитки на
завтрашній поєдинок Суперліги Парі-Матч Будівельник - Політехнік, який почнеться о 19:00 в СК Меридіан.

У підсумку прогулянки було зроблено десятки фотографій студентів зі своїм улюбленцем.

Пропонуємо вашій увазі фотогалерею.

Якщо вам не пощастило отримати безкоштовні квитки, ви можете без проблем їх придбати онлайн за цим посиланням. Придбаний в мережі квиток надає вам шанс виграти суперприз від TM Parimatch - 40 000 грн.

Баскетбол повертається до Палацу Спорту! Баскетбол повертається до Палацу Спорту!
18 і 20 січня у київському Палаці Спорту відбудуться два поєдинки Суперліги Парі-Матч
Дніпро переміг Хімік та здобув одинадцяту перемогу поспіль Дніпро переміг Хімік та здобув одинадцяту перемогу поспіль
Свідками справжнього баскетбольного трилеру стали сьогодні глядачі у Дніпрі
Топ-моменти матчів Суперліги Парі-Матч 13 січня Топ-моменти матчів Суперліги Парі-Матч 13 січня
Кращі моменти з матчів в Запоріжжі та Миколаєві
Матчі Суперліги Парі-Матч 14 січня: онлайн відеотрансляція
Відео 14.01.2018
В недлю матчі відбудуться у Харкові та Дніпрі
Санон: хочу грати і ставати сильнішими Санон: хочу грати і ставати сильнішими
Український захисник – про перехід до словенської Олімпії
Анонс поєдинків Суперліги Парі-Матч 14 січня Анонс поєдинків Суперліги Парі-Матч 14 січня
Дніпро переміг у десятому матчі поспіль Дніпро переміг у десятому матчі поспіль
Цього разу підопічні Дениса Журавльова без проблем розібралися з міцною командою одеситів.
Хімік рятується від поразки у Харкові у заключні 5 хвилин Хімік рятується від поразки у Харкові у заключні 5 хвилин
Авантаж-Політехнік упускає перемогу через жахливу реалізацію штрафних. 27 очок Барнса не врятували господарів.
Суперліга Парі-Матч: онлайн відеотрансляція матчів 12 січня
Відео 12.01.2018
Чотири команди Суперліги Парі-Матч грають чергові поєдинки регулярного чемпіонату.
Два матчі відбудуться у Харкові та Дніпрі
Черкаські Мавпи розпочали рік з виїзної перемоги над Миколаєвом Черкаські Мавпи розпочали рік з виїзної перемоги над Миколаєвом