Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Табір для молодих арбітрів у Рівному: теорія і практика

Табір для молодих арбітрів у Рівному: теорія і практика

Майже тридцять учасників з дев'яти областей західної України зібралися у Рівному на таборі для молодих баскетбольних арбітрів. Три дні інтенсивних занять проходили під головуванням комісара ФІБА, керівника столичної школи молодих арбітрів Романа Рижика та регіонального інструктора Федерації баскетболу України Ігоря Труша.

Учасники отримали не лише базову програму знань з суддівства, але й встигли скласти теоретичний екзамен на знання правил, здати тести з фізичної підготовки, а також показати себе у безпосередній якості арбітра. Спеціально для цього у спорткомплексі "НУВГП" відбувся міні-турнір, участь в якому взяли ледь не всі найсильніші баскетболісти Рівненщини.

Більшість з учасників табору ще не мають досвіду суддівства офіційних матчів, і дехто вперше в ці дні пробував себе на майданчику у якості баскетбольного арбітра.

Теоретичні заняття супроводжувались переглядом конкретних моментів та епізодів баскетбольних матчів. Рішення арбітрів коментував та роз'яснював Роман Рижик.

В основному все проходило в режимі діалогу між спікером та слухачами. Останні проявляли неабияку активність та інтерес до всього, що розповідав та демонстрував досвідчений ведучий. 

За підсумками триденного табору, усі учасники отримали сувеніри від Федерації баскетболу України, а три молодих арбітри, які найкраще себе проявили повезли на згадку пам’ятні футболки від організаторів.