Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Стартував сезон ВЮБЛ серед команд юнаків 1998р.н. ВІДЕО

Стартував сезон ВЮБЛ серед команд юнаків 1998р.н. ВІДЕОУ Київському спортивному ліцеї-інтернаті триває перший тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед команд юнаків 1998 року народження.

СДЮШОР-16-ЮНІС – Тейваз 79:95

Гравець БК «Тейваз» Дмитро Яремченко:

«Настрій хороший, ми виграли. В хорошій фізичній формі підійшли, багато тренували перед цим матчем. Гра видалася складною, суперник не здавався до останнього, боровся до останньої секунди, однак ми все одно дотиснули. Ми були сильнішими в цьому поєдинку. В цьому турі граємо також з КСЛІ і командою з Луцька, це теж сильні команди. Лучанам ми програли минулого сезону пару очок на останніх секундах. У нас завжди завдання виграти чемпіонат або принаймні повторити попередній сезон, у якому ми були срібними призерами. Цього сезону хотілося би золото. Хочеться грати в якомусь клубі, щоб мене помітили, запросили і я надалі розвивався».

Тренер СДЮШОР-16-ЮНІС Наталія Пир’єва:

«Один хлопець до нас приїхав з Луганська, один приєднався до нас з інтернату. Тому ми не зіграні і зіграли дуже погано. Я дуже не задоволена. З інтернатом завжди важко грати, вони команда накатана. Складності в тому, що ми не зіграні. Ми не ставимо завдання посісти якесь місце, ми ставимо завдання перемогти суперника».

Гравець СДЮШОР-16-ЮНІС Роман Рубан:

«Ми програли матч. Утім, ми дуже старалися, намагалися перемогти, забракло витривалості і, можливо, техніки. Однак ми працюватимемо і готуватимемося до наступного поєдинку. Нам потрібно більше зігратися, як команда, покращити витривалість, кожному поправити технічні аспекти і розіграти пару комбінацій».