Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Шкільна баскетбольна ліга 3х3: анонс фінального дійства

Шкільна баскетбольна ліга 3х3: анонс фінального дійства

0

15 травня у Києві відбудеться фінал чемпіонату України Шкільна баскетбольна ліга 3х3. Ці змагання Федерація баскетболу України ось вже уп’яте проводить спільно з Міністерством освіти та науки. 
 

Зазвичай, грандіозне свято шкільного баскетболу проходить на головній арені України – у Палаці спорту. Але цього року у зв’язку з проведенням у Києві фіналу Ліги чемпіонів УЕФА змінено локацію проведення ШБЛ, позаяк Палац спорту потрапив до так званої «зони гостинності УЕФА». То ж, 15 травня хлопці і дівчата змагатимуться у спорткомплексі Меридіан Його адреса: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 11в. Швидкісним трамваєм №№1,3 можна доїхати без пересадок з залізничного вокзалу до зупинки «Героїв Севастополя». 
 
15 травня у двох залах СК Меридіан змагатимуться 128 шкільних команд юнаків та дівчат. Вони і визначать переможців фінального етапу вже 5-го за ліком чемпіонату України Шкільна баскетбольна ліга 3х3.

 
Ті з команд, що вибороли першість у своїх містах і селах, на другому етапі виявили найкращих вже на обласному рівні. А у фіналі у Києві змагатимуться переможці обласних змагань.  Вони підтвердили свою участь у змаганнях у заявці, що її надсилали до директорату проведення фіналу з прізвищами гравців і фото команди.

Ігри чемпіонату розпочнуться о 9:45, урочисте відкриття заплановане на 11:30. Для кожного з учасників фіналу цей день стане незабутнім, попри кінцевий результат. Діти гратимуть, спілкуватимуться, отримуватимуть потрійну порцію позитивних емоцій, бо ж травневий Київ – найкрасивіше місто і місце на Землі! За прогнозом синоптиків 15 травня у столиці України буде сонячно, вдень + 20, +23 за Цельсієм.

Estafeta