Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
СБЛУ Таскомбанк отримала нового чемпіона

СБЛУ Таскомбанк отримала нового чемпіона

У Запоріжжі визначився чемпіон Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк. Команда Запорізького національного технічного університету вдруге впевнено перемогла гравців Національного університету Львівська Політехніка, виборовши чемпіонський титул.

Львів’яни в першому матчі поступилися лише 6-ма очками. То ж з початком другої зустрічі вони намагалися нав’язати супернику свою гру. Особливого успіху це не мало, перевага в 5 очок після перших 10 хвилин гри стратегічного значення не мала. Запоріжці довели це вже в наступній чверті, коли перевершили суперника на 17 очок. Надалі запоріжці лише збільшували перевагу, довівши її в підсумку до 36 очок.
 

Найкращим у чемпіонів став Віталій Биков – 27 очок, 11 підбирань, 5 передач.

Сезон 2016-2017 років в Студентській баскетбольній лізі України Таксомбанк серед чоловіків завершено. Більше 200 українських студентських колективів прийняли у ньому участь і нарешті визначилися всі трімфатори цих змагань. На церемонії нагородження, яку провели заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров, ректор ЗНТУ Сергій Бєліков, президент ФБЗО Валерій Елькінсон, начальник департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради Павло Бланк та тренер національної чоловічої збірної України Олександр Лохманчук кращі гравці турніру СБЛУ Таксомбанк отримали відзнаки, а команди-призери - медалі та кубки.

СБЛУ Таскомбанк
Фінальний етап

1 червня
Фінал


НУ Львівська Політехніка – ЗНТУ (Запоріжжя) – 59:95 / статистика
Перший матч – 84:90

Підсумок СБЛУ Таскомбанк 2016-2017

Чоловіки

І місце. Запорізький Національний технічний університет

ІІ місце. Національний університет  Львівська Політехніка

ІІІ місце. Класичний приватний університет (Запоріжжя).
 

Кращий захисник - Віталій Тельчаров (КПУ)

Кращий снайпер - Андрій Співак (НУЛП)

Кращий центровий - Роман Морозов (ЗНТУ)

Кращий форвард - Андрій Гуцалюк (НУЛП)

MVP - Віталий Биков (ЗНТУ)