Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
"Різдв'яний Івано-Франківськ-2017": анонс баскетбольної прем'єри

"Різдв'яний Івано-Франківськ-2017": анонс баскетбольної прем'єри

З 13 по 15 січня 2017 року баскетбольний клуб "Говерла" проводить прем’єрний юнацький турнір "Різдвяний Івано-Франківськ-2017".

На прем’єрний турнір до обласного центру Прикарпаття завітають одразу три сильні і знані в України учасники. Мова йде про дві команди з Одещини – БК "Хімік" (м.Южне) та СДЮСШОР ім. Літвака (м.Одеса), а також добре відомий франківським вболівальникам ОСДЮШОР (м.Рівне). Честь Івано-Франківщини захищатиме кращий колектив краю у своїй віковій категорії – ДЮСШ "Говерла"-КФВ.

За словами організаторів та тренерів, голова мета турніру: розвиток та популяризація баскетболу на Прикарпатті та в Україні, пошук  талановитих дітей та їх подальше залучення до складів збірних команд з баскетболу у певних вікових категоріях. Водночас, такі змагання сприяють підвищенню спортивної майстерності спортсменів, а також стануть відмінною підготовкою юнацьких команд до участі у Чемпіонаті України ВЮБЛ, а також регіональних першостях.

Відтак, впродовж трьох днів команди проведуть одноколовий турнір, за підсумками якого буде визначено переможця та призерів "Різдвяного Івано-Франківська". Окрім того, буде визначено п’ять кращих в номінаціях: кращих захисник, кращий атакуючий, кращий центровий, кращий снайпер та MVP, які будуть нагороджені пам’ятними статуетками.