Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Презентація логотипу ЄвроБаскету 2015 ВІДЕО

Презентація логотипу ЄвроБаскету 2015 ВІДЕОЯк уже повідомляв офіційний сайт ФБУ, на Stozice Arena в Любляні, де сьогодні відбудеться фінал чемпіонату Європи 2013 року, презентовано логотип та візуальне оформлення турніру ЄвроБаскет 2015. У прес-конференції з нагоди презентації логотипа взяли участь в.о. президента ФІБА Європа Сіріель Куманс, генеральний секретар ФІБА Європа Каміл Новак, віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, президент ФБУ Олександр Волков, директор турніру ЄвроБаскет 2015 Маркіян Лубківський.

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул:

«Я пишаюся нашими спортсменами. Велика подяка тренерам, велика подяка президенту Федерації баскетболу України Олександру Волкову, котрий дуже багато зробив і робить для баскетболу, за його працю у розвитку баскетболу в Україні. Арени, які прийматимуть ЄвроБаскет 2015, буде добудовано в першому кварталі 2015 року. Стосовно всіх арен є чіткі календарні плани, йде робота».

Генеральний секретар ФІБА Європа Каміл Новак:

«ЄвроБаскет – найбільш цікавий континентальний чемпіонат. Ми хочемо, щоб він ставав кращим і кращим.

Звісно, ми як ФІБА Європа будемо дуже щасливі, якщо Україна знову прагнутиме прийняти котрийсь з юнацьких чемпіонатів Європи. Ми розглянемо її заявку».

Президент Федерації баскетболу України Олександр Волков:

«Ми повірили, що можемо на рівних змагатися з найкращими збірними Європи. У нас є великий шанс, який ми використали і потрапили на чемпіонат світу. Тепер там ми здобудемо неоціненний досвід для того, щоб претендувати на найвищі нагороди на ЄвроБаскеті 2015».