Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Прев’ю. 18-й тур. Вища ліга. Жінки

Прев’ю. 18-й тур. Вища ліга. Жінки

8-10 березня відбудуться матчі 18-го туру чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги.

«НПУ-Динамо» - «Франківськ»

Київ

8 березня, 16:00, пряма відео-трансляція на офіційному сайті ФБУ

9 березня, 14:15, пряма відео-трансляція на офіційному сайті ФБУ

Головний тренер «НПУ-Динамо» Володимир Рижов:

«У кожному матчі намагатимемося награвати якомога більше гравців, щоб розуміти хто може додати. Звісно, мусимо перемагати, оступатися нам неможна».

Головний тренер «Франківська» Дмитро Неволін:

«Динамо» - команда, в якій чимало легіонерів, яка бореться за перші місця, ми, на жаль, останні. Втім, ми налаштовуємося дати бій. Киянки не зовсім добре влучають триочкові, тож старатимемося щільніше стати в захисті, на скільки це можливо, не дати зіграти на повну силу їхнім американкам. У «Динамо» хороший перший номер, це теж маємо враховувати в захисті».

 

«Інтерхім-СДЮШОР№2» - «ТІМ-СКУФ»

Одеса

9 березня, 15:30

10 березня, 12:30

Головний тренер «Інтерхім-СДЮШОР №2» Ірина Щипакіна:

«Ми маємо шанси залишитися в провідній четвірці, тому боротимемося до кінця, все залежить від того, наскільки дівчата зможуть реалізувати свій потенціал, старатимемося грати на всі 100%. Сподіваюся, що Інна Кочубей відновиться, вона є ключовим гравцем «ТІМ-СКУФ», хоча й без неї дівчата здобули дві перемоги над «Регіною». «ТІМ-СКУФ» явно прогресує».

Головний тренер «ТІМ-СКУФ» Інна Кочубей:

«Ми розуміємо, що для «Інтерхіма» кожна перемога на вагу золота в боротьбі за плей-офф. Тому суперниці налаштовуватимуться з подвійною силою. Однак ми теж їдемо за перемогами. Хоча й малоймовірні, але є варіанти, коли за умови перемог ми можемо піднятися і на першу сходинку в турнірній таблиці».

 

«Регіна-Баскет» - «Єлисавет-Баскет»

Київ

9 березня, 17:00

10 березня, 12:00

Головний тренер «Регіна-Баскет-Бар» Лариса Єщенко:

«Суперник дуже складний. Ми дивилися відео, бачили нових гравців «Єлисавет-Баскета». Зробимо все, що зможемо, налаштовуємося, як завжди, тільки на перемоги».

Головний тренер «Єлисавет-баскет» Людмила Коваленко:

«Для «Регіни» будь-який з найближчих поєдинків є надважливим у сенсі потрапляння до плей-офф. Звісно, вони боротимуться за перемогу, особливо на власному майданчику, вони не мають куди відступати. Ми розуміємо, що вони чинитимуть величезний опір, навіть якщо не вистачатиме майстерності, то робитимуть це на характері. Тому матчі будуть дуже важкими».

Турнірна таблиця. Вища ліга. Жінки