Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Полтава продовжила безпрограшну серію в жіночій Вищій лізі

Полтава продовжила безпрограшну серію в жіночій Вищій лізі

У баскетбольній жіночій Вищій лізі боротьба за путівку до Суперліги вийшла на фінішу пряму. Полтава -  один з претендентів на підвищення у класі. Особливо у рідних стінах, де "біло-зелені" в цьому сезоні непереможні.
Матч проти дівчат з Миколаєва розпочався невдало. Першу чверть "провалили"  15:23. Але потім полтавки проявили характер і зуміли переломити  хід поєдинку. Фінальний рахунок – 77:53. А кращою у складі господарок стала Вікторія Заболотня, в активі якої 34 очки. У гостей же проявила себе Ніка Корінна – 21 бал.

Ніка Корінна, гравець БК СДЮСШОР №4  (Миколаїв):
Цього разу трошки не вийшло, першу половину відіграли непогано, а потім посипалися. Не вистачило сил без ротації.

Володимир Терент'єв, головний тренер БК СДЮСШОР №4  (Миколаїв):
Травми у нас. Команда хвора. Гомілкостоп, меніск, ахілл, післе температури, запалення.У нас біда така, в перший день так граємо – завтра виграємо.

Та  наступного дня  виграти теж не вдалося. Команда Анатолія Ніщіменка повністю контролювала хід гри і перемогла - 76:56.

Анатолій Ніщіменко,  головний тренер БК Полтава:
Вища ліга - це такий рівень,  де простих матчів не буває. Відчули свою гру. Відриви і вибігати в атаку, у нас Заболотня, Приходько, це наш козир.

Після цих перемог у трійки лідерів Чайки, Франківська та Полтави рівна кількість програних матчів. Наступні ігри "біло-зелені" проведуть за тиждень. На глядачів очікує "полтавське дербі": БК Полтава - Полтава-баскет.