Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Політехнік підсилився американськими легіонерами

Політехнік підсилився американськими легіонерами

Харківський Політехнік розпочав кадрову підготовку до нового сезону, підписавши угоди з трьома американськими баскетболістами. Новачками команди Тимура Арабаджі стали свінгмен Шей Філдс, захисник Бо Барнс та плеймейкер Брендон Пітерс, інформує Планета Баскетбол з посиланням на власні джерела.

24-річний Шей Філдс (196 см) - випускник університету Х'юстон-Тіллотсон. У випускному сезоні рік тому він набирав 27,2 очка і робив 4,7 підбирання в середньому за матч. Останній сезон він пропустив.

27-річний Бо Барнс - випускник Арізони Стейт. Останній сезон провів в іспанському клубі Вілларобледо, що виступає в EBA, четвертому за рангом іспанському дивізіоні. 193-сантиметровий Барнс набирав 15,1 очка і робив 3,6 підбирання, реалізуючи 36% триочкових.

Брендон Пітерс (188 см) шість матчів минулого сезону відіграв в грузинському клубі "Мгзавребі", де набирав 11,3 очка, 4,8 підбирання та 3,3 передачі в середньому за гру. Раніше 188-сантиметровий захисник відзначився кількома матчами за румунську "Крайову".

Це не останні новачки харків'ян перед новим сезоном. Найближчим часом очікується підписання угод з сербськими легіонерами.