Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Підсумки 2015 року в баскетбольній школі "Черкаських Мавп"

Підсумки 2015 року в баскетбольній школі "Черкаських Мавп"

Cезон у ВЮБЛ команди "Черкаських Мавп" розпочали більш ніж вдало. Практично всі вікові категорії посідають лідерські позиції у своїх чемпіонатах. Прес-служба клубу вирішив підбити проміжні підсумки першої частини сезону.


"Черкаські Мавпи-99" – 2 місце, 6 перемог, 1 поразка
 
Найстарша команда баскетбольної школи виступає досить вдало. Цього сезону колектив прийняв Володимир Чурсін. Головний тренер дубля працює і з командою 99-го року, адже більшість гравців також грають у Вищій лізі. У ВЮБЛ команда поступово втягувалася. Перші матчі були не такими впевненими, як наступні. Втім старт команди можна назвати вдалим. Шість перемог і одна поразка. До того ж, кілька разів тури 99-го року співпадали з матчами Вищої ліги. Тому команда виступала під серйозним фізичним навантаженням. Попри це, вона посідає другу сходинку в чемпіонаті, програвши лише лідеру, дніпропетровському СДЮШОРу. Традиційно лідер команди – Ярослав Войтович. Проте протягом чемпіонату у різних матчах "вистрілювали" то Денис Бачурін, то Микита Сімоненко, то Антон Мельник. Також добре у склад влився Віталій Гнойовий.

"Черкаські Мавпи-00" - 1 місце, 8 перемог, 0 поразок
 
Підопічні Євгенія Ткаченка із хорошою спортивною злістю підійшли до цьогорічного чемпіонату. Торік команда зупинилася за крок від медалей, і цього разу баскетболісти готуються покращити свої результати й вибороти медалі.
Переможна серія із 8-ми матчів поспіль – яскраве тому підтвердження. "Мавпи-00" переграли усіх суперників у своїй групі, серед них міцні команди КСЛІ та ЗОДЮСШ (Ужгород). Лідером команди є Денис Бачурін. Але його залучають і в дублюючому складі і в "Мавп-99". Через це він провів не всі матчі за "Мавп-00". Втім лідерів у команди вистачає. Це і Костянтин Прокопенко, котрий у чемпіонаті відзначився 5-ма дабл-даблами. Добре команду підсилюють і гравці 2001-го року – Ілля Голощапов та Юрій Романовський. Словом, "Черкаські Мавпи-00" яскраво і потужно провели ці три тури, тим цікавішою буде друга частина чемпіонату і матчі з командами із групи Б.

"Черкаські Мавпи-01" - 1 місце, 9 перемог, 0 поразок
 
Схожа ситуація і у "Мавпах-01". Підопічні Василя Івлєва пройшлися  катком по командах у чемпіонаті. Причому "Мавпи-01" на своєму шляху здолали низку не простих суперників, а простішим командам взагалі не залишили шансів. Так, протягом перших трьох турів "Черкаські Мавпи-01" вперше переграли "Хімік", взяли гору над не простими командами Одеси та КСЛІ. Також виступи команди можна розглядати крізь призму розвитку її лідерів: Юрія Романовського та Іллі Голощапова. Перший – капітан команди, універсальний гравець, який може пограти практично на всіх позиціях; другий – домінуючий центровий, який у кожному матчі демонструє статистичну лінію з 20-ти очок, 10-ти, а то й 20-ти підбирань! І головне, на цьому успіху команда не зациклюється. Вимогливий тренер ставить максимальні завдання перед гравцями, і на кожний тур команда їде зі своїми цілями.

"Черкаські Мавпи-02" - 3 місце, 6 перемог, 1 поразка
 
Під керівництвом Володимира Мірошника "Черкаські Мавпи-02" виграли шість матчів. Команда здолала команд із середини і нижньої частини турнірної таблиці, і достатньо впевнено. Із лідерами групи А "Мавпи-02" ще не зустрічалися, але готуються до цих зустрічей ретельно. У чемпіонаті Володимир Мірошник застосовує дві достатньо рівні п’ятірки. Є у складі місце й на рік молодшим гравцям. Лідери команди – форвард Владислав Рідько та центровий Олексій Внуков. Втім і інші гравці можуть взяти на себе відповідальність у потрібний момент. Поки команда виступає впевнено, але у новому році потрібно лише збільшувати оберти. Адже на команду чекають матчі з лідерами.

 


"Черкаські Мавпи-03" - 3 місце, 5 перемог, 2 поразки
 
Чим менша вікова категорія, тим не стабільніші й непередбачуваніші команди і їхні результати. "Черкаські Мавпи-03" серед лідерів ВЮБЛ. Попри дві поразки, підопічні Олександра Молчанова посідають третю сходинку. В одному з матчів черкасці поступилися "Вовченятам" і зовсім трохи "Рівненещині". Щодо переможних матчів, то там все більш ніж переконливо. Вперед команду ведуть Максим Голєнков та Кирило Крутогуз. Друга частина чемпіонату буде більш відповідальною для "Черкаських Мавп-03". Проте для команд такого віку головне не стільки результат, скільки прогрес.

"Черкаські Мавпи-04" - 4 місце, 3 перемоги, 4 поразки
 
"Черкаські Мавпи-КДЮСШ-1" - 2 місце, 5 перемог, 2 поразки
 
Найменші "Мавпи" роблять лише перші кроки у юнацькому баскетболі. Проте у віковій категорії 2004 р.н. у баскетбольній школі є відразу дві команди. Дещо кращі результати демонструє колектив під орудою Олександра Ворони, команда виграла п’ять матчів. Команда під керівництвом Олександра Лашко здобула на дві перемоги менше, проте билася у кожному матчі. Загалом у першому етапі чемпіонату ВЮБЛ-04 учасники поділені на п’ять груп. Таким чином "Мавпи-КДЮСШ" після цього етапу виходять до півфінального туру ВЮБЛ. Команда ж Олександра Лашко гратиме у втішному турнірі за 12-18 місця.