Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Олександр Чередниченко: Фастова поїде в Америку

Олександр Чередниченко: Фастова поїде в Америку

Головний тренер новоспечених чемпіонів ВЮБЛ (дівчата-2000) СДЮСШОР-5-ДВУФК Олександр Чередниченко пояснив, чому їхня команда обіграла у матчі за "золото" КСЛІ-ТІМ СКУФ і яке майбутнє у чемпіонок у формі Дніпра.

- Увесь сезон ми йшли з КСЛІ-ТІМ СКУФ, як кажуть, плече у плече. Було складно з ними боротися, бо це гарна команда з гарним тренером – Олена Федченко знаменитий тренер, який підготувала чимало відомих гравців. Але ми змогли добре до них підготуватися, розібрали їх по їхнім моментам і досягли бажаного.

- Ваша команда грала у цьому сезоні цим самим складом у Суперлізі, можливо тому вам вдалося здобути титул?
- Ми протягом сезону в лапках "виймали" по 40-50 очок, а від ТІМ СКУФА – усі 80. Але це загартувало дівчат. Ми не зламалися, переслідували свою мету. Боротися на дорослому рівні ми поки не можемо (СДЮСШОР-5-ДВУФК посів останнє місце у Жіночій Суперлізі – ред.), але там де у нас є завдання по нашій віковій групі, вони виконані на усі 100%.

- Яке майбутнє у MVP чемпіонату Оксани Фастової?
- Вона поїде вчитися в Америку і гратиме за університет Індіани. Вона напрочуд перспективний гравець. Потенціал має не менший, ніж у Ягупової.

- Вона для збірної України не відрізаний шмат?
- Поки що вона молода. Якщо вона протримається пару років у баскетболі, думаю, для України тільки буде плюс, маю на увазі національну команду.

- Якщо вона в Америці протримається?
- Ні, не в Америці, а якщо просто протримається у баскетболі два роки.

- Бо вона може побратися з кимось і зав’язати з баскетболом?
- Важливо, щоб вона не втратила інтерес до баскетболу, вона буде у ньому розвиватися. А вийти заміж? Бовикіна (гравець національної збірної Таїсія Удоденко - ред.)  теж вийшла заміж, народила дитину і все одно – основний гравець збірної, вирішує питання. Головне, щоб вона не втратила інтерес, і щоб Україна залучала її до турнірів у складі збірних.

- Фастова піде, а команда залишиться?
- У нас є керівництво, яке ставить нам завдання на сезон. Від них ми відштовхуємося. У нас молода команда, чимало гравців будуть поступати. У нас є дівчата 2001, 2002, 2003 р.н. Сподіваюся, вони підтягнуться.

- Ну а самі дівчата готові продовжити разом грати у баскетбол?
- Так, безумовно, команда продовжить своє існування. Хочу висловити щиру подяку Валерію Кондратьєву, президенту БК Дніпро, і сподіваюся - ми і далі розвиватимемо жіночий баскетбол.