Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Олег Юшкін: Ювентус дуже агресивно захищався

Олег Юшкін: Ювентус дуже агресивно захищався

Тренер южненського "Хіміка" Олег Юшкін прокоментував матч Кубка Європи ФІБА проти литовського "Ювентуса".

Чемпіони України лише на останніх секундах поєдинку вирвали важку перемогу з перевагою в одне очко, продовживши переможну серію в євротурнірі.

- 17 разів змінювався лідер, 9 разів був нічийний рахунок. Цифри говорять самі за себе, наскільки була безкомпромісна гра. Практично весь ігровий час нам доводилося наздоганяти. Першу половину ми грали невдало в нападі, можливо, позначилася нервовість.
"Ювентус" запропонував дуже агресивний захист. Незважаючи на те, що ми з "Монсом" в попередньому турі теж грали проти агресивного захисту, тоді нам трохи краще вдавалося атакувати. А цього разу в першій половині ми не змогли нічого належного протиставити такому захисту "Ювентуса", і, відповідно, програли з великою різницею.
У другій половині ми забили 50 очок, в два рази краще зіграли в нападі. Думаю, пройшла нервовість, невпевненість у своїх силах. Команда у нас молода, і нам потрібен був час впоратися з емоціями. Але я вдячний хлопцям за те, що не опустилися руки, не здалися, і, проявивши характер, змогли зробити те, про що ми домовилися в перерві. Дякую всім і всіх вітаю з нашою непростою, але, по-моєму, красивою для уболівальників перемогою
, - сказав тренер "Хіміка".