Одеські ветерани перемогли легенд Олімпіакоса

0

У Одесі напередодні відбувся Матч легенд, у якому зустрілися ветерани місцевої БІПИ та грецького Олімпіакоса.

Уже з перших секунд зустрічі кинулося в очі, що греки в більше намагаються домінувати за рахунок індивідуальних дій, тоді як БІПА намагалася грати командно. Господарям краще вдався стартовий відрізок поєдинку, а гравці Олімпіакоса, регулярно прагнули обіграти один в один, вже до середини 10-хвилинки принесли в пасив одеситів п'ять фолів, тоді як самі правила жодного разу не порушили.

Коли Віталій Усенко триочковим зробив перевагу одеситів максимальною за першу чверть, 11:5, Олімпіакос взяв тайм-аут і після паузи зумів переломити хід подій. Успіх знову принесли індивідуальні прориви, в тому числі пара триочкових - відзначаємо результативність капітана, Вурекаса Ніколаоса. БІПА до закінчення чверті навіть поступалася в рахунку, але багато в чому за рахунок активності Богдана Каребіна і Євгенія Ткаченка до свистка про закінчення 10-хвилинки рахунок вдалося зрівняти - 16:16.

Збірна України обіграла Грузію та виграла перший матч на ЄвроБаскеті-2017

Не кращим чином почали другу чверть одесити, але відмінно цей відрізок матчу відіграв Вадим Пудзирей, оперативно точними передачами починав більшість атак БІПИ. А після зміни п'ятірок знову блиснули Ткаченко і Каребін: господарі значно додали в русі і навіть якось надто легко перевернули гру в свою сторону - 28:24. Ну, і після зворотної зміни складів шквал оплесків у глядачів знову викликав Пудзирей, який відзначився ефектною «трійкою» - 33:26 до великої перерви.

У дебюті третьої чверті два з фолом Усенка і ще один триочковий Пудзирея зробили перевагу БІПИ більш вагомою, 39:26, і, з огляду на те, що гостей явно стали  залишати сили, результат протистояння ставав все більш ясним. Втім, хоч інтрига і зникала, видовища, як і раніше вистачало: яскраві кидки, блоки, багатоходові комбінації - все це було. До того ж радували дівчата з групи підтримки Flash Stars, як раз в третій 10-хвилинці продемонстрували свою саму видовищну постановку з підкоренням кільця: вся лавка Олімпіакоса дивилася на дійство з неприхованим почуттям подиву. Важкувато було гостям з Греції в кінцівці, і тут дуже до речі привітні одеські вболівальники почали скандувати слова підтримки не тільки БІПІ, але дружно гриміти «Олімпіакос! Олімпіакос!».

З рахунку 55:39 почали суперники заключний відрізок поєдинку, але перевага одеситів продовжував стрімко зростати. Ефектність трюків одеської команди зашкалювала, рев трибун не змовкає, ну, а на табло все завершилося не зовсім гостинним розгромом - 75:44. Майже третина всіх командних очок БІПИ, 23 бали, в свій актив записав Віталій Усенко. У Олімпіакоса найрезультативнішим так і залишився Вурекас Ніколаос - 12 очок.

БІПА - Олімпіакос - 75:44 (16:16, 17:10, 22:13, 20: 5)
БІПА: Дмитро Базелевський (2 очки), Вадим Пудзирей (10 очок, 7 передач), Андрій Аніскін (4 очки), Євген Аннєнков (2 очка, 5 передач), Андрій Другаченок (3 очки), Михайло Мельников (3 очки), Богдан Каребін (14 очок), Геннадій Кузнєцов (8 очок), Віталій Усенко (23 очка, 7 підбирань), Владислав Шлеев (2 очки), Євген Ткаченко (4 очка, 7 підбирань).
Тренери: Віталій Лебединцев, Валентин Воронін.
Олімпіакос: Іоаніс Парагьос (6 очок), Іоаніс Кукис (3 очка, 5 передач), Вурекас Ніколаос (12 очок), Константінос Янопулос, Константінос Папайотопулос (7 очок, 8 підбирань), Панайотіс Фасулас, Ставрос Еллініадіс, Афанасьос Тремпуніс ( 10 очок, 5 передач), Дімітріос Самбаніс, Христос Маргеліс, Сарандіс Папахрістопулос, Костас Пеппес (6 очок).
Тренер: Танасис Раммос.

Легендарному центровому збірної України потрібна допомога
Олександр Окунський продовжує боротьбу з раком
Володимир Мартинов святкує ювілей
Заслуженому тренеру України Володимиру Мартинову 16 жовтня виповнюється 70 років
У Житомирі відбувся Меморіал Геннадія Чечуро
Участь у змаганнях взяли команди ветеранів 60+
Жіночі команди ветеранів зустрінуться на турнірі пам’яті Єфімова
Турнір присвячений видатному баскетбольному тренеру і арбітру відбудеться наприкінці жовтня
Лохманчук: важко усвідомити втрату Григорія Хижняка
Екс-гравець збірної України - про свого партнера по національній команді
Завершився земний шлях Григорія Хижняка
У київському Палаці спорту відбулося прощання із легендарним українським центровим
Григорій Хижняк. Гравець і легенда
Сьогодні завершився земний шлях одного із найяскравіших центрових у історії національної збірної України
На 83-му році пішов з життя Ігор Чертов
Генка, як на нього казали усі уболівальники, почав грати у Динамо Київ ще 1947 року