Одеса в драматичній розв`язці вирвала в Будівельника третю перемогу в сезоні

Одеса перемогла Будівельник у домашньому поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 81:80.

Хід матчу
У дебюті зустрічі більш зіграними виявилися гості, які сходу захопили лідерство. Та після половини першої чверті господарі перехопили ігрову ініціативу. Переломними стали дальні влучання Кондракова й Новікова. Ще до кінця ігрового часу чверті одесити відірвалися вперед на чотири очка.

У другій 10-хвилинці номінальні господарі матчу в Южному продовжили збільшувати перевагу. По ходу гри перевага одеситів сягала 15-ти очок. У першій половині гравці Олега Юшкіна переважали киян майже за всіма статистичними показниками. Чи не найсуттєвішою була перевага в реалізації триочоквих: 7 проти 3. У того ж Новікова за першу половину було реалізовано 4 з 6 дальніх кидків.

З початком другої половини кияни вирівняли гру. На якусь мить їм навіть вдалося знову вийти в матчі вперед. Однак на заключну чверть команди пішли за триочкової переваги одеситів з перспективою традиційних гойдалок на заключну частину поєдинку.

Очікування повністю виправдалися. Здавалося, що переможцем цієї лотереї став Будівельник, коли Кобець влучив з-за дуги майже за три секунди до кінця ігрового часу. Кияни вже готувалися святкувати перемогу в два очка, як після поновлення гри Кондраков встиг прорватися на ударну позицію і також влучно пробив з дальньої відстані. Тепер уже одесити були попереду на один бал і менше секунди ігрового часу до сирени. Кияни спробували продертися під кільце суперника та влучного завершення атаки не вийшло. Відтак третя в сезоні перемога одеситів в очному поєдинку з кинянами.

Герої матчу
Юрій Кондраков з 18-ма очками став найрезультативнішим у одеситів, а його четвертий влучний кидок з восьми спроб став переможним у матчі. Кобець з 22-ма очками став найрезультативнішим у матчі.

Наступний матч
Одесити наступний поєдинок мають зіграти 5 березня на виїзді проти Харківських Соколів. Будівельник 27 лютого зіграє знову в Южному, але вже проти Хіміка.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

25 лютого
Южне. 19:00

Одеса – Будівельник (Київ) – 81:80 (21:17, 20:17, 21:25, 19:21)
Одеса: Кондраков 18о + 10пр, Новіков 15, Бріджман 14о + 7пд, Артамонов 9, Монді 8, Браун 7о + 6пд, Блейлок 6о + 7пд, Прокопенко 4, Давидюк.
Будівельник: Кобець 22, Девое 18, Бурт 15о + 6пр, Р. Джонсон 6, Анісімов 4, Кожемякін 3, Звонов 2, Козлов, Горбенко.

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.