Новини
Миколаїв дотиснув БІПу в домашньому поєдинку

Миколаїв вирвав перемогу у одеської БІПи у домашньому матчі Суперліги Фаворит Спорт – 67:62.

Поєдинок почався вкрай невдало для гостей. Більшу частину ігрового часу першої 10-хвилинки вони не могли відкрити відлік набраним очкам. Щоправда, господарі за цей час далеко не пішли – лише сім очок переваги. За такої дистанції перша чверть і закінчилася.

Другий ігровий відрізок пройшов за схожим сценарієм, але суперники помінялися ролями. Тепер уже БІПА невпинно набирала очки, а у господарів йшли втрата за втратою. Хоча цього разу миколаївці зуміли відновити перевагу до великої перерви.

Після перерви таких "гойдалок" у грі вже не спостерігалося. Суперники діяли більш обережніше в захисті. Зберігаючи відносний паритет, команди відклали вирішення всіх інтриг поєдинку на заключну чверть.

Здавалося, всі питання знято, коли перевага господарів сягнула 13 очок. Але тут знову пробудилися одесити. Точніше, вперед за собою їх повів Євген Ткаченко. За 1:06 до сирени перевага миколаївців скоротилася лише до 3 очок. Однак влучання з гри Чемякіна та влучні штрафні Шостухи дозволили господарям втримати непросту перемогу – 67:62.

У наступному матчі Миколаїв 11 лютого зіграє вдома з Інфізом. БІПА також зіграє з ним же, але 20 лютого в Києві.

СУПЕРЛІГА ФАВОРИТ СПОРТ

МИКОЛАЇВ – БІПА – 67:62

Денис Іванов: Миколаїв став сильнішим Денис Іванов: Миколаїв став сильнішим
Гравець МБК Миколаїв Денис Іванов розповів про підготовку до нового сезону
Міжсезоння-2017. Трансфери клубів Суперліги Парі-Матч Міжсезоння-2017. Трансфери клубів Суперліги Парі-Матч
Українські клуби підсилюються перед стартом нового сезону
Черкаські Мавпи підсилились американським центровим Черкаські Мавпи підсилились американським центровим
Марфін Джефферсон уклав угоду з українським клубом
У Запоріжжі відбудеться Меморіал Гаврилова У Запоріжжі відбудеться Меморіал Гаврилова
Команди Суперліги Парі-Матч зіграють на передсезонному турнірі
Артур Дроздов: для Будівельника нездоланних бар’єрів нема Артур Дроздов: для Будівельника нездоланних бар’єрів нема
Капітан БК Будівельник Артур Дроздов розповів про підготовку команди до кваліфікаційних матчів Ліги чемпіонів
Валерій Плеханов: очікую важку боротьбу в кожному матчі Валерій Плеханов: очікую важку боротьбу в кожному матчі
Тренер Запоріжжя-ZOG про підготовку до нового сезону та очікування
Політехнік уклав угоду з сербським розігруючим Політехнік уклав угоду з сербським розігруючим
Вук Йованович гратиме за харків’ян у наступному сезоні
Олексій Онуфрієв: потрібен час зігратися і звикнути Олексій Онуфрієв: потрібен час зігратися і звикнути
Капітан МБК Миколаїв Олексій Онуфрієв оцінив ступінь готовності своєї команди до старту у Суперлізі Парі-Матч
Зник новий талісман Черкаських Мавп: оголошено розшук Зник новий талісман Черкаських Мавп: оголошено розшук
На тих, хто знайде Горинича, чекають призи від клубу
Олександр Місяць: головне - не псувати гру команди Олександр Місяць: головне - не псувати гру команди
Новачок Будівельника Олександр Місяць розповів про свої перші враження у новому клубі
На чемпіонаті Європи програли майбутнім його переможцям – захисник збірної України На чемпіонаті Європи програли майбутнім його переможцям – захисник збірної України
Руслан Отверченко поділився враженнями від чемпіонату Європи та очікуваннями від нового баскетбольного сезону
Чемпіон України провів відкрите тренування Чемпіон України провів відкрите тренування
Кияни продовжують підготовку до старту в новому сезоні
Володимир Коваль: на усіх фронтах боротимемося за перемогу Володимир Коваль: на усіх фронтах боротимемося за перемогу
Головний тренер київського Будівельника Володимир Коваль розповів про підготовку команди до старту сезону
У “Черкаських Мавп” новий талісман У “Черкаських Мавп” новий талісман
Цього сезону у “Черкаськіх Мавп” новий талісман! Ним буде горила зі своїм звичним ім’ям - Горилич, яке йому свого часу дали представники фан-сектору клубу.
Запоріжжя-ZOG переможно стартувало в Харкові Запоріжжя-ZOG переможно стартувало в Харкові
Запоріжці здобули дві перемоги на передсезонному турнірі в Харкові
Будівельник підсилився форвардом з Дніпра Будівельник підсилився форвардом з Дніпра
Олександр Місяць - новачок Будівельника!
Валентин Кулібаба: більшість домашніх матчів хочемо провести у «Локомотиві» Валентин Кулібаба: більшість домашніх матчів хочемо провести у «Локомотиві»
Директор БК Політехнік Валентин Кулібаба поділився своїми очікуваннями від нового сезону у Суперлізі Парі-Матч
 У Кієві відбулася зустріч президента ФБУ зі спонсором БК У Кієві відбулася зустріч президента ФБУ зі спонсором БК "Запоріжжя"
У Кієві відбулася зустріч президента ФБУ зі спонсором заропіжського баскетболу
Віктор Стельмаков: якщо посилимося, боротимемося за топ-4 Віктор Стельмаков: якщо посилимося, боротимемося за топ-4
Президент БК Запоріжжя Віктор Стельмаков поділився своїми очікуваннями від нового сезону у Суперлізі Парі-Матч