Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Мешканці Позняків отримали модернізований баскетбольний майданчик

Мешканці Позняків отримали модернізований баскетбольний майданчик

У одному з найбільш густозаселених районів Києва - Позняках у рамках програми ФБУ з розвитку масового баскетболу було модернізовано ще один ігровий майданчик. Просто у дворі між "брежневських" висоток роками стояла занедбана територія, яка колись призначалася для ігрових видів спорту.

Ідею поставити сюди новенькі ігрові щити підказав депутат Київскької міської ради Ігор Мірошниченко: "Подвір'я на Григоренка, 41 я добре знаю, дуже добре і частенько спостерігав, як там грають у баскет місцеві хлопці. Умови у яких відбуваються "дворові заруби", звісно, лишають бажати кращого. Ми кілька разів спілкувалися із хлопцями. Вони розповідали історії, про те як самі прикручували кільця до старих щитів, як місцеві неадеквати чіплялися до них і навіть, якось ножем порізали м'яча. Звісно хотілося допомогти їм, адже я бачив дружну громаду переважно молодих і щиро люблячих спорт хлопців. Я звернувся до Федерації баскетболу, щоб проконсультуватися відносно того, як краще обладнати майданчик. Проте Михайло Бродський не тільки жваво відреагував на моє звернення, а й одразу підхопив ініціативу".


Майданчик у дворі дому на Григоренка, 41 було внесено до програми ФБУ "Баскетболол у кожен двір", яка уже діє в Україні з минулого року. У день коли на оновленому покритті уже висохла розмітка, Федерація баскетболу України провела невеликий турнір між хлопцями, які традиційно збираються у цьому дворі на Позняках пограти у м'яч. Понад два десятки гравців, справжній рефері, символічні призи із рук чемпіона України і колишнього гравця збірної України, а також клубів НБА Вашингтон Візардс і Міннесота Тімбервулвз Олексія Печерва це усе додаткові бонуси дружній баскетбольній громаді звичайного двору на пр. Григоренка 41.

Олексій Печеров: "Я приємно здивований тим що тут побачив сььгодні, дійсно багато хлопців, які вочевидь не є професіоналами збираються увечорі пограти баскетбол - просто чудово! Нещодавно був у рідному для мене Харкові і теж багато де бачив оновлені майданчики, юрби хлопців, які грають у баскет. Любительський спорт зараз у ненайкращі роки для нашої країни розвивається значно краще ніж професійний, я згадую і не пам'ятаю щоб у моєму дитинстві у дворах були такі баскетбольні стійки і щити, у сучасних дітей такі можливості з'являються".

Ігор Мірошниченко: "Я дуже задоволений співпрацею із ФБУ, мені приємно бачити, як йде назустріч масовому спорту Михайло Бродський особисто. Як тільки ми з ним поспілкувалися, він одразу гарантував своє максимальне сприяння і дійсно дотримався слова".