Марафон зупинок на користь Миколаєва

Волиньбаскет-WOG поступилась в напруженій боротьбі Миколаєву в матчі Суперліги Фаворит Спорт - 78:80.

Миколаїв є командою, яка в історії Волиньбаскету залишиться назавжди. Першу перемогу у Суперлізі Фаворит Спорт лучани здобули саме над корабелами. Але то було на початку грудня у Миколаєві. Що ж до звітного протистояння, то з самого початку команди йшли нога у ногу, рука у руку. Але не довго. За три хвилини до завершення першої чверті після двох влучних штрафних Жуковського гості відірвалися на 4 пункти, коли відставання Волиньбаскету сягнуло семи очок Чайковський взяв тайм-аут. Миколаїв грав холоднокровніше і комбінував різноманітніше, атакував з периметру, не забував про кидки здалеку. Напрочуд ефективним у цьому компоненті виявився Шостуха. Господарі провалили першу чверть 15:28.

У другій десятихвилинці Волиньбаскет спробував скоротити відставання. Певним чином йому це вдалося. На екваторі чверті після штрафних Кісільчука п'ять очок відділяли команди одна від одної. Миколаїв відзначився з гри лише на шостій хвилині чверті. Невдалі спроби господарів поцілити у кошик допомогли корабелам оговтатися. Сергій Кірлан був помітно незадоволений їхніми діями. Команди пішли відпочивати за рахунку 32:27 на користь гостей.

Надто мало господарі  забивали триочкових, реалізувавши одну з п'ятнадцяти спроб до перерви. Але поступово налагоджували свою гру. За дві з половиною хвилини до завершення третьої чверті Полюляк скоротив відставання до мінімуму. Команди продовжували грати у високому темпі на зустрічних курсах і за хвилину до завершення чверті невтомний Полюляк таки встановив рівновагу 51:51. Сергій Кірлан взяв тайм-аут. Але за 20 секунд до завершення чверті Глушко вивів господарів вперед 54:53. Кінець третьої чверті.

На початку заключної чверті Жуковський двоочковим знову схилив шальки терезів на бік гостей. Одразуж після цього травмувався Джексон. Але його відсутність Полюляк "відзначив" триочковим. Далі двічі поцілив Федчук, двоочковим і триочковим. 62:57. Нервова напруга у матчі сягнула апогею, коли Миколаїв спочатку скоротив відставання до мінімуму, а потім Цикалюк вже вивів гостей вперед 67:66. Втративши Джексона, Рудакова, Глушка Волиньбаскет догравав матч на жилах. На останній хвилині Кошовець не закинув триочковий, Миколаїв відповів влучним двоочковим. За 35 секунд до кінця Миколаїв попереду 74:70 і бере тайм-аут. Марафон зупинок у кінцівці гри краще провели гості. У підсумку 80:78 на користь Миколаєва.

Перед тривалим гостьовим турне Волиньбаскет хоч і поступився, але подарував своїм прихильникам порцію приємних емоцій. А Миколаїв після цієї перемоги наздогнав Запоріжжя у турнірній таблиці і тепер ділить з ним 6-7 місця.

Суперліга Фаворит Спорт

БК Волиньбаскет-WOG - МБК Миколаїв 78:80 (15:27, 12:5, 27:21, 24:27)

Дніпро знову впевнено переміг Хімік Дніпро знову впевнено переміг Хімік
Команда Дениса Журавльова лідирувала по ходу усього матчу
Дніпро проти Хіміка. Анонс поєдинку Суперліги Парі-Матч 19 листопада Дніпро проти Хіміка. Анонс поєдинку Суперліги Парі-Матч 19 листопада
Команда Віталія Степановського спробує взяти реванш за поразку тижневої давнини
У Миколаєві прокоментували зміну тренера команди У Миколаєві прокоментували зміну тренера команди
Президент миколаївського клубу Микола Бобров прокоментував призначення нового тренера команди
Надзвичайно гостра боротьба за звання MVP цього тижня Надзвичайно гостра боротьба за звання MVP цього тижня
Подвійна виїзна перемог Дніпра розділила тренерів Суперілги Парі-Матч на 2 майже рівні частини
Чотири гравці чемпіона України поновили тренування Чотири гравці чемпіона України поновили тренування
Чотири гравці Будівельника відновилися після травм
Діти ветеранів АТО відвідали поєдинок Суперліги Парі-Матч: фото Діти ветеранів АТО відвідали поєдинок Суперліги Парі-Матч: фото
Будівельник запросив на останній матч чемпіонату України дітей захисників країни
У команді Суперліги Парі-Матч відбулася зміна тренера У команді Суперліги Парі-Матч відбулася зміна тренера
Миколаїв-ЦОП отримав нового головного тренера
Суперліга Парі-Матч: результати 9-11 листопада Суперліга Парі-Матч: результати 9-11 листопада
У Суперлізі Парі-Матч відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
Дніпро знову впевнено переміг у чемпіонаті України Дніпро знову впевнено переміг у чемпіонаті України
Після БІПИ команда Дениса Журавльова впевнено обіграла Хімік
Перемога на класі Будівельника над Запоріжжям-ZOG Перемога на класі Будівельника над Запоріжжям-ZOG
Кадрові проблеми не завадили киянам зібрати максимум за підсумками домашнього туру
Черкаські Мавпи святкують другу домашню перемогу поспіль Черкаські Мавпи святкують другу домашню перемогу поспіль
Команда Максима Міхельсона у важкому матчі взяла реванш за поразку в першому колі від «Миколаєва».
Політехнік повернувся додому і виграв другий матч у сезоні Політехнік повернувся додому і виграв другий матч у сезоні
Харків’яни на своєму паркеті перемогли одеську БІПУ
Суперліга Парі-Матч: анонс матчів 11 листопада Суперліга Парі-Матч: анонс матчів 11 листопада
У Суперлізі Парі-Матч відбудуться поєдинки регулярного чемпіонату
Черкаські Мавпи не залишили шансів Запоріжжю Черкаські Мавпи не залишили шансів Запоріжжю
В рідних стінах команда Максима Міхельсона буквально не помітила на паркеті гостей із Запоріжжя. Гравці з Черкас не віддали супернику жодної чверті та святкували надвпевнену перемогу.
Будівельник у важкому матчі переміг Миколаїв Будівельник у важкому матчі переміг Миколаїв
Кияни на останніх секундах дотисли «корабелів» на домашньому майданчику
Дніпро впевнено переміг у Одесі Дніпро впевнено переміг у Одесі
Команда Дениса Журавльова на початку зустрічі нокаутувала одеситів
Танкслі: в Україні сильна ліга з рівних команд Танкслі: в Україні сильна ліга з рівних команд
Американський легіонер одеситів поділився враженнями від початку сезону в українській Суперлізі Парі-Матч
Суперліга Парі-Матч та збірна України: розклад трансляцій Суперліга Парі-Матч та збірна України: розклад трансляцій
Де дивитися найближчі баскетбольні матчі українських команд
Анонс матчів Суперліги Парі-Матч 9 листопада Анонс матчів Суперліги Парі-Матч 9 листопада