Кубок України: негостинні господарі з Рівного, Дніпра та Черкас

Після Харкова та Маріуполя о 19:00 15 листопада ще три матчі 1/8 фіналу Кубка України серед чоловіків почалися в Рівному, Дніпрі та Черкасах.

Найзапеклішим виявився поєдинок в Рівному, де друга команда Дніпра чинила гідний опір амбітним суперникам з Вищої ліги.

Гості активно почали зустріч, кілька разів за стартову чверть забили з-за дуги. То ж у підсумку виграли 10-хвилинку в 9 очок. У другій чверті господарі трохи скорочували відставання, але в підсумку на велику перерву гості мали все ті ж 9 очок переваги. По перерві ситуація почала поволі змінюватися. Рівне наздогнало суперника, навіть на певний час вийшло вперед. Все ж на заключну чверть гості знову були лідерами. Та мали лише 3 очки перевагу. У заключній 10-хвилинці господарі таки дотисли агресивних гостей.

Схоже, матч-відповідь 18 листопада в Дніпрі легкого життя гостям з Рівного зовсім не обіцяє.

Перша команда Дніпра вдома впевнено перемогла суперників з Запоріжжя. Дніпряни одразу почали агресивно та переконливо, як вони роблять це останнім часом у Суперлізі Парі-Матч. Уже за першу чверть вони відірвалися на 12 очок. У другій 10-хвилинці господарі подій не форсували. Різниця зросла лише на 2 очки. По перерві господарі знову трохи додали, довівши зустріч до переконливої 23-очкової перемоги. Матч-відповідь у цій парі відбудеться 14 грудня.

У Черкасах Мавпи також впевнено переграли гостей. Хоча в першій чверті вищолігові гості з Кропивницького майже на рівних боролися з представником Суперліги Парі-Матч. Та вже в другій 10-хвилинці команда Максима Міхельсона чітко дала зрозуміти, хто господар майданчика. Особливо виклалися Конєв з Джеферсоном. У підсумку на велику перерву Мавпи мали 18 очок переваги. Змінити ситуацію гостям забракло сил. Фінальна сирена зафіксувала 24-очкову перемогу Черкаських Мавп. Матч-відповідь відбудеться 14 грудня.

КУБОК УКРАЇНИ
1/8 фіналу. Чоловіки
Перші матчі

Рівне – Дніпро-2 – 73:63 (14:23, 17:17, 20:14, 22:9)
Рівне: Кісільчук 20 о 2 пд, 4 пр; Федорчук 14 о, 4пд; Дубнюк 13 о, 5 пд.
Дніпро-2: Лущан 18 о, 5 пд, 1пр.

Дніпро – Запоріжжя-ZOG – 102:79 (27:15, 25:23, 24:21, 26:20)
Дніпро: Тимофеєнко 27 о, 11 пд, 2 пр; Шевченко 21 о, 12 пд.
Запоріжжя-ZOG: Овдєєнко 29 о, 2 пд.

Черкаські Мавпи – Золотой Вєк (Кропивницький) – 93:69 (23:20, 26:11, 21:22, 23:16)
Черкаські Мавпи: Джефферсон 24 о, 3 пд, 1 пр; Девіс 17 о, 2 пд, 2 пр.
Золотой Вєк: Дробязко 16 о, 2 пд, 2 пр.

Фінал Кубку України: підсумкове відео
Відео14.03.2024
Дивіться відео хайлайтів фінального матчу Кубку України
Дмитро Клебан: Постiйно працюю та вдосконалююсь як гравець
Найкращий центровий Фіналу чотирьох про вирішальні матчі Кубка України, виступи Прометея у Вищій лізі та найближчі кар'єрні плани.
Глядачі створили неймовірну баскетбольну атмосферу: фотогалерея вболівальників Фіналу чотирьох Кубку України
Дивіться яскраві фото трибун ПС Венето під час матчів Фіналу чотирьох Кубку України
Прометей має перевагу над Дніпром в історичному розрізі
Дніпро склав компанію Прометею у фіналі Кубку України: коментарі після матчу зі Старим Луцьком
Тренери та гравці команд після півфінального матчу Кубку України Старий Луцьк – Дніпро