Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
"Кривбас" переміг у заключному матчі року Суперліги Парі-Матч

"Кривбас" переміг у заключному матчі року Суперліги Парі-Матч

Анкета матчу
Кривий Ріг. СК ДВНЗ КНУ
"Кривбас" – "Волиньбаскет" – 81:65 (16:8, 19:26, 20:8, 26:23)

Найрезультативніші гравці
"Кривбас": Бояркін - 20 очок, 5 підбирань, 11 передач, 3 перехоплення; Мальчевський - 19 очок, 7 підбирань, 2 перехлплення.
"Волиньбаскет": Герасимчук - 19 очок, 5 підбирань, 5 передач, 1 перехоплення.

Повна статистика матчу

Хід гри
Після кількох відбитих стартових атак рахунок несподівано відкрили гості. Герасимчук спочатку реалізував один з двох штрафних, а потім ще влучив з дальньої відстані. Та на цьому лідерство волинян в першій чверті закінчилося. Ривок у 9:0 від криворіжців перетворив гостей на наздоганяючих. Справитися з цим до кінця чверті лучани не змогли. "Кривбас" виграв чверть в 8 очок.

Господарі на початку другої чверті продовжили спокійно контролювати хід гри. Перевага збільшилася до 12 очок. Здавалося господарі й надалі будуть впевнено збільшувати різницю. Однак номінальний аутсайдер знайшов у собі сили додати. Тимощук у стрибку ефектно влучив у ціль, а згодом реалізував триочковий. Гості отримали заряд впевненості й додали в швидкості. За дві хвилини до перерви гості зменшили загальне відставання до трьох очок. А на перерву команди пішли за мінімальної переваги "Кривбасу". Якби Фурс реалізував перший штрафний з двох на останніх секундах, рахунок взагалі вирівнявся б.

По перерві господарям фактично доводилося починати все спочатку. Однак остаточно зламати спротив непоступливого аутсайдера в претендента на медалі не виходило. Невелику перевагу після триочкового Мальчевського лучани досить швидко нівелювали. І лише на останніх хвилинах третьої чверті господарям вдалося піти в відрив – 11:2. На заключну чверть вони мали 13 очок переваги.

Господарі не дозволяли більше виснаженому супернику вирівнювати ситуацію. Найбільше доклав до цього зусиль Мальчевський, додавши 10 очок до загального результату. У підсумку 14-перемога в сезоні дозволила "Кривбасу" завершити рік на четвертому місці, випередивши одеську БІПу.

Гравець матчу
Зусилля Мальчевського допомогли господарям стримати запал гостей у першій половині, а по перерві остаточно заволодіти ініціативою, довівши поєдинок до перемоги.

Найближчі матчі
Наступний поєдинок "Кривбас" зіграє вдома 15 січня проти "Миколаєва". "Волиньбаскет" 26 січня зіграє в Черкасах.