Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Кривбас - БІПА: а де ж інтрига?

Кривбас - БІПА: а де ж інтрига?

Кривбас переконливо переміг БІПу в матчі 12 туру Суперліги Фаворит Спорт - 82:68.

Першу спробу піти у відрив у домашньому суперництві з БІПою Кривбас реалізував у середині першої чверті. Івшин закинув триочковий, далі на ньому зфолили і після успішних штрафних ще два пункти приніс Глєбов. 12:4. Вадим Пудзирєй змушений був взяти тайм-аут. Корисно діяли у господарів не лише члени стартової п'ятірки. Вийшовши на заміну Липовцев своїм трюльником довів перевагу Кривбасу до 10 очок. За три с половиною хвилини Липовцев закинув з-за меж триочкової зони знов, 21:9, зробивши заявку на підсумковий успіх більш вагомою. Навіть за відсутності травмованого Забірченка Кривбас почувався повноправним господарем ситуації на майданчику. Втім, одесит Лапенко результативними штрафними трохи скоротив відставання. 25:17 після першої чверті.

У другій десятихвилинці підопічні Валерія Плеханова не скинули обертів. Навідміну від господарів перше очко одеситам у другій чверті влучним кидком зі штрафного Картер приніс на третій хвилині цього відрізку матчу.Потім два з трьох закинув Парвадов, але на той момент рахунок був вже 33:20.Одеса час від часу продовжувала огризатися. Так, два красивих трюльника закинув Розенцвіт. Між якими, на екваторі чверті, за рахунку 23:40 Вадим Пудзирєй знову взяв тайм-аут. За три хвилини Ворнік триочковим довів перевагу Кривбасу до 20 очок, одразу ж за ним два з фолом заробив Липовцев. Гру фактично вже було зроблено і вболівальники ще до перерви почали скандуванням вимагати "Сотню!" Після цього Кривбас дещо розслабився. Ткаченко триочковим на останній хвилині першої половини це зафіксував. За 2,5 секунди до перерви Валерій Плеханов бере тайм-аут з метою відпрацювати комбінацію. Івшину вдалося реалізувати тренерський задум. 55:36 після першої половини.

У третій чверті одесити активізувалися і Валерію Плєханову довелося брати тайм-аут, щоб мобілізувати своїх підопічних. Невдовзя після поновлення гри Глєбов триочковим довів, що команда тренера зрозуміла. І усе ж таки третю чверть БІПА мінімально виграла 13:12.

У заключній чверті результативність також була низькою. Кривбас інколи загравався, за що господарів карав Картер. У середині чверті він скоротив відставання до 12 пунктів. Двічі після цього одесити наближалися до суперника на цю відстань. Але на більше їх не вистачило.  але одразу ж за ним відзначився Бояркін.  але в цілому господарі

Персональний тридцятиочковий рубіж у звітному протистоянні лідер Кривбасу Глєбов перетнув на заключній хвилині. На його рахунку 32 очка. 82:68 на користь Кривбасу у підсумку. 

Після цієї перемоги Кривбас повернувся на другу сходинку у турнірній таблиці і у наступному матчі найближчого вівторка у Києві зустрінеться з прямим конкурентом у боротьбі за друге місце - столичним Динамо.

Суперліга Фаворит Спорт

Кривбас - БІПА 82:68 (25:17, 30:19, 12:13, 15:19)

Статистика матчу