Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Інноваційне тренування у баскетбольній школі "Черкаських Мавп"

Інноваційне тренування у баскетбольній школі "Черкаських Мавп"

У баскетбольній школі "Черкаських Мавп" провели незвичне тренування. Інноваційний підхід торкнувся відразу двох команд школи, у яких тренером є Василь Івлєв. Мова йде про вже досвідчених і загартованих у боях всеукраїнської юнацької ліги хлопців "Черкаських Мавп-01" та зовсім юних, роблячих лише перші кроки у баскетболі, гравців "Мавп-05".

Старші хлопці вперше у своєму житті виступили у ролі тренерів. За кілька днів до незвичного тренування п’ятнадцятирічним баскетболістам було роздано завдання щодо майбутньої роботи у якості тренера. В результаті хлопці написали конспект нетривалого тренування, у кожного з них була своя тема: дриблінг, передача, кидок після подвійного кроку та захист.

Чотирьох гравців призначили старшими на кожну тему і у кожного з них були помічники. Найскладнішу тему "захист" взяв капітан команди і кращий захисник Юрій Романовський, "дриблінг" - основний розігруючий Богдан Троян, його помічником був Коля Лахтуров, "передача" - Андрій Коробко і Максим Ісаєнко, "кидок з подвійного кроку" - Фіцайло Ілля та Владислав Костишев.

Всі гравці поставилися дуже відповідально до свого нового тренерського статусу. У всіх був написаний план-конспект, при чому вправи були підібрані так, що починалися з простих елементів, а закінчувалися більш складними.

За словами ініціатора та тренера Василя Івлєва від такого тренування прогресують і молодші і старші гравці. Молодь із захопленням виконує завдання старших одноклубників, а інші бачать тренерську роботу з середини.

Завітав на тренування і головний тренер "Черкаських Мавп" - Максим Міхельсон, його син Максим був одним із наймолодших учасників масштабного навчального процесу.

Ще двоє зовсім юних хлопців, дев’ятирічний Максим та восьмирічний Ілля, захоплюються можливостями старших і вже серйозно говорять про баскетбол. За словами організаторів, незвичного тренування, подібні зустрічі та обмін досвідом вихованців баскетбольної школи будуть не рідкістю. Перше заняття дало хороший результат.