Інфіз - БІПА: одесити виграли на класі

У матчі Суперліги Фаворит Спорт Інфіз у Києві поступився БІПі 62:76.

Хоча найрезультативніший гравець господарів Андрій Лебединцев відкрив рахунок у матчі, БІПа набирала очки швидше, вона краще діяла на підбираннях. Парвадов і Ткаченко триочковими спочатку дали можливість гостям відірватися на п'ять очок. А коли протягом перших шести хвилин перевага одеситів зросла до 10 пунктів, Віталій Лебединцев був змушений взяти тайм-аут. Потрібні слова він знайшов, адже за пару хвилин Овчаренко зменшив відставання до трьох пунктів. На останніх секундах Андрій Лєбєдінцев міг зменшити його до мінімуму, але захист БІпи спрацював чітко. 17:20 після першої чверті.

На початку другої десятихвилинки американець Картер заробив для БІПи два з фолом і одесити знову збільшили перевагу до шести очок. Натомість Павло Лебединцев двічі змарнував шанс відзначитися з лінії штрафних. Павла виручив брат Андрій. якому вдався триочковий. Але іншим у цьому компоненті не щастило, навідміну від одеситів. Коли перевага останіх сягнула 11 пунктів, наставник господарів Віталій Лєбєдінцев знову взяв тайм-аут. За три з половиною хвилини до завершення першої половини цілком можливо було Інфізу підтягнутися у рахунку. Але натомість бородань Ходов триочковим довів перевагу БІПи до 12 пунктів, одразу за ним Парвадов - до 14-ти. На останні 30 секунд першої половини Віталій Лєбєдінцев випустив на паркет молодого гравця Солов'йова, і той кидком здалеку зкоротив відставання господарів. 29:39 після першої чверті.

Поперерві "студент" Добріков таки досяг мети кидком з-за дуги. Через невлучність Ігоря багато учому просів Інфіз у рахунку у першій половині. А ось перша ж триочкова спроба від центрового БІПи Балашова закінчилася влучно. 35:46. Але Добріков, здається, намацав свій кидок, знову +3 у його виконанні. У третій чверті команди йшли, як кажуть, нога у ногу. Але ближче до її завершення Інфіз заграв результативніше. На останній хвилині чверті Андрій Лєбєдінцев зкоротив відставання до шести очок - 48:54. Цей відрізок матчу господарі виграли з перевагою у чотири пункти. Але розвинути успіх господарям не вдалося. Одесити ближче до завершення матчу продемонстрували свою перевагу у класі, вигравши з підсумковою різницею у 14 очок - 62:76

Після звітної перемоги БІПА підвищилася у турнірній таблиці Суперліги Фаворит Спорт на дві сходинки, випередивши Миколаїв. Тепер вона ділить п'яте місце з Запоріжжям. А Інфіз продовжить боротьбу за восьме місце з Волиньбаскетом-WOG, яке дає право участі у плей-оф.

Суперліга Фаворит Спорт

20 лютого. Київ

СК Інфіз - ОБК БІПА 62:76 (17:20, 12:19, 19:15, 14:22)

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.