Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Євгенія Кочергіна про матч Україна – Сербія: радію, що помилилася!

Євгенія Кочергіна про матч Україна – Сербія: радію, що помилилася!

Уславлена баскетболістка, чемпіонка світу та Європи Євгенія Кочергіна не вгадала результат матчу Україна – Сербія. Тепер радіє, що помилилася.

- Перед матчем мої побоювання теж мали свою причину. Я знаю, що влітку, коли на тренувальні збори викликали гравців, не всі приїхали. Якщо ставлення до головної команди країни з боку тих, кого викликають, буде серйозне, Україна переможе, якщо ні, програє. Так я собі міркувала. Виявляється, більш-менш усі зібралися. Мені телефонувала Катя Дорогобузова, я її привітала з перемогою. Але ми з нею спілкувалися щодо її справ у Любліні, де вона зараз грає. (Дорогобузова грає у польському клубі  AZS UMCS – ред.) Там дві американки прийшли. Кажу: - як твої шанси, залишишся на наступний рік? – Так. відповідає. У клубу є бажання мене залишити.

- А про матч якої думки? Бачили, як Ягупова ефективно зіграла?
- Треба ж знати, які гени зіграли у Ягупової, щоб вона добре зіграла (сміється). До речі, у дитячому віці я возила Аліну на два турніри. У Відноє і Ногінськ. Це був 9-10 клас. Вона була трохи неврівноваженою. А що зараз, не знаю. Та характер в усіх лідерів непростий. Можу додати, що Ягупова вихованка моєї племінниці з Дніпропетровська, Мальцевої Олени Іванівни. Вона з нею починала тренуватися. Мальцева працювала у ДЮСШ-5, випустила Ягупову і перейшла до Інституту сільськогосподарського.

- Чому збірна України по-перерві знайшла у собі сили виграти матч?
- Трохи побігли, вдома грали. Ну і людей, яких викликали, вдалося зібрати. Мені сподобалося!